Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště 2014, 22.12.2013
Tady je o sušení lilku. Na pravé straně jsou zajímavá videa o přípravě...
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Estonci o tom píší... že je měl na ISS ruský kosmonaut Alexander Volkov. Kdo to umí přeložit líp než online překladač ? Certainly not a G.M. plant but seeds originally carried to the International Space Station by Russian Cosmonaut Alexander... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.12.2013
Taky musím pochválit Děvočku ale zase z jiného důvodu. Otrhala jsem před mrazem všechno nedozralé ve skleníku a jedině Sl. Děvočka a Japonsky Trjufel krásně dozrávají .  Měla jsem tam i Tomatoberry, Pedro a San Marzano ale bud chytla barvu a... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 25.11.2013 Obsahuje fotku
U nás to máme podobné, samotná račata už také nějakou dobu nikdo nechce... jen do salátu je můžu dávat. Já sama rajčata nejím ale přece nemůžou chutnat hůř než supermarketová, ne? A jsou bez chemie a zadarmo . Včera jsem otrhala vše ve... celý příspěvek >
Mě to připadá jako zázrak, 19.11.2013
Marie, bohužel vás musím zklamat... není to zázrak. Tuhle rostlinku znám pod názvem ruscus, používá se k aranžování kytic. Co si tak matně pamatuji, tak listy vlastně nejsou listy a z květů se vytvoří pěkné červené bobulky.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.11.2013
Já se tedy dneska nepřetrhla...... pootevřela jsem skleník aby se mě "neupekla" rajčata a papriky, no a když na něj přestalo svítit, tak jsem ho zase zavřela a sedla si s čokoládou k tenisu....
Pokojova rajcatka, 13.11.2013
Mirku, děkuji že jste mi umožnil abych se po dlouhé době od srdce zasmála ...ta vaše červeně nasvícená veranda musí být super... nemáte fotku?
Rajčata pro sezónu 2014, 12.11.2013
Já už jsem zasadila... Děvočku a Tomatoberry
Rajčata pro sezónu 2014, 1.11.2013 Obsahuje fotku
Šejci mě také venku chytli plísen ale úroda byla skvělá, stihla jsem vše otrhat a rostliny zlikvidovat, na nic jiného se plísen nedostala.  Rajčata v kbelících jsem před měsícem co šlo nacpala do skleníku (poloprázdného, lilky i okurky jsou... celý příspěvek >
Výluh z kopřiv, 1.11.2013
Já jsem letos poprvé zalévala zkvašenými kopřivami. Teda smrad je to hroznej, ve skleníku to smrdí dva dny ale myslím že díky tomu jsem letos neměla mšice na paprikách. Jinak jsem musela vždycky alespon jednou stříkat. Běžně ničím nehnojí, když... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 29.10.2013 Obsahuje fotku
Momentálně moje nejhezčí trávy...
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 26.10.2013
Dlužichy už jsem množila řízkováním, dělala jsem to na jaře. Taky jsem měla dvě, jak píšete rozkleslé. Odřezala jsem ty polehlé, které povětšinou měli malé kořínky a nechala zakořenit v květináčcích (hlína, písek 1:1). "Umrtnost" byla 1 z asi 10... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 25.10.2013
Tak vy venku začátkem srpna a já ve skleníku na konci října, to je dobré . Vše mám letos opožděné ale všechny ostatní papriky už dávno dávníčko sklízím, jen tyhle potvory ne... myslím že jste to byl vy, kdo někde výše psal že jsou dobré na... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 25.10.2013 Obsahuje fotku
Corno di toro giallo - pěkné, dobré, plodné, mají jen jednu drobnou vadu na kráse... začínají se vybarvovat na konci října
O jakou se jedná rostlinu, 24.10.2013
Avokádo má jednoduché listy, tahle rostlina složené... já bych si tipla nějaký druh šeflery.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika