Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 12.6.2012
560 mám na těžbu větších stromů a sousedům když dovezou klaďák, ne každý řeže 90cm buky el. pilou jak to děláte vy, ale věřím vám, že to dáváte bezproblémů a je to pro vás 10minutová záležitost  Už jsem vám jednou psal, že i když se jedná o... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 12.6.2012
Blbá rada bohužel přínosem není, je to spam. 156 nekazíte obchod, nikde nic neprodávám, z toho důvodu je mi jedno o jakou jde značku, zajímá mě kvalita. Je vám jedno jakou pilu si koupí, hlavně když to bude dolmar, je mi to jasné. Jistotu o tom kolik... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Tak aby jsme to tedy spočítali objektivně Stihl + stejná kapacita baterie jako u husky (ap 120)  + také obyčejná nabíječka jako u husky = 7882 + 5 290 + 989 = 14161Kč pořád je to o dost víc než cena HQ. 
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Tak pro ty matematicky neosvícené: Pilu musíte koupit i s příslušenstvím jinak vám bude na 2 věci = i s nabíječkou a baterií. Za toto celé pila+baterka+nabíječka dáte u Stihl 16565Kč vč. DPH. Naopak když se vydáte do husqvarny a koupíte tam... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Dolmarky, Gardeny apod. možná, Stihlky a Husqvarny tam nebudou vůbec, nejsou to rohlíky na krámě, aby se to kupovalo a prodávalo jako by šlo o lacinou záležitost, navíc ojetá 5letá pila s vyflákanou baterkou, kdo by to koupil??? Profi benzínovku, kde... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Vybral jsem správně, koupil jsem to nej, co bylo na trhu v té době, lepší výběr nešel uskutečnit   Pila T536 stojí 20k v balíčku se vším všudy, pokud se ale dotyčný rozhodne koupit pilu zvlášť například za hranicema, pak se dostane na cenu... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Přesně o tom co píšete to je, kdyby jste pilu vlastnil, věděl by jste, že pila má ukazatel stavu baterie a nestane se vám, že skončíte dřív než chcete, vidíte předem jak dlouho baterka vydrží, protože má ukazatel na 80%,60%,40% a 20% stavu, potom... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Kde jste s pilou řezal??? Nejsou to zrovna rozšířené kousky a na prodejně vám ji těžko půjčí, aby ji tam někdo špinil a tupil pro nic za nic. Já pilu vlastním a řežu s ní dnes a denně, HQ v době mého nákupu nebyla, proto mám stihlku, která je... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Když někdo chce aku, bude a chce její přednosti, proto nechce benzínovku to dá rozum a co mu doporučíte??? Benzínovku  Na střeše když stojím na latích a chci zařezávat nějaké dřevěné přesahy, mám co dělat, abych nespadl a startovat pilu v... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
15m/s má husqvarna 436Li   Husqvarna 536LiXP a T536LiXP mají rychlosti 2, jednu takzvanou eco, kdy baterie vydrží co nejdéle, řetěz jede 14m/s a pak klasickou rychlost, kdy je to 20m/s. Tolik k těm vašim zdrojům 
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Právě o tom to je, že husqvarna je taky lehoučká, taky jednoruční a dá se s ní i kácet a řezat velké stromy, stejně jako se Stihlkou, která má nevýhodu větší váhy, dvojručního provedení (velká velikost) a pomalejšího chodu řetězu 13m/s Stihl vs.... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 10.6.2012
Pila Oregon a youtube. Ve zkratce, nejlepší aku pila je Husqvarna T536LiXP, Stihl MSA 160 je také použitelný a hodně dobrý, ostatní jsou pomalé a nebo dobré tak na hraní než na řezání. Husqvarna se dodává s třema různýma kapacitama akumulátoru, úplně... celý příspěvek >
Pila pro sochaře, 1.6.2012
Nevýhoda elektrické pily, nedají se regulovat otáčky, u benzínovky nebo aku. toto lze. Doporučuji si přečíst postřehy ostatních, např. na rezbarstvo.sk kde je celé forum věnované tomuto tématu.
Pila pro sochaře, 1.6.2012
Mám Stihl MSA 160 a k ní se dá dokoupit speciální pás kolem pasu do kterého umístíte baterii, káblem napojeným na pilu a pila je pak velmi lehká, řezy s touto pilou jsou naprosto přesné a hladké, pomáhájí k tomu neexistující vibrace, pevné provedení,... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 30.5.2012
Na zahraničních diskuzích někteří píšou o výměně 7zubé řetězky za 8zubou a tím zvýšení rychlosti řetězu přesahující 24m/s a tím se prý změní 560XP na zabijácký nástroj, máte s tím někdo zkušenost???
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika