Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi nekvete, 21.5.2012
Dobrý den, poškození mrazem.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 2.5.2012
Už mi je jasné proč a pro koho do návodů k mrazáku píšou: Nezavírejte do mražáku malé děti, hrozí umrznutí a v návodu pro mikrovlnku nesušte uvnitř psy a kočky, rozhodíte jim bifidus aktiv  Po těch 10 řetězech si šáhněte na motor, pokud je... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 1.5.2012
Není to profi bruska, ale čína, tak s tím člověk musí počítat. Podle okolní teploty, velikosti řetězu a rychlosti broušení se to zhruba po 10 minutách zahřeje, což je čas lážo plážo nabroušení jednoho řetězu, stačí šáhnout na hliníkové pouzdro motoru... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 1.5.2012
Kvůli mě jste si nemusel ničit řetěz ale děkuji za obrázky.
Ostřička řetězu, 23.4.2012
Jsem amatér, který se snažil popsat zkušenosti podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, aby i ostatní věděli jak se mi s powersharpem pracuje a vytvořili si vlastní představu z více názorů. Ve vašem příspěvku je spousta polopravd, kde řeknete A a... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 22.4.2012
Také přidám vlastní zkušenost s powersharpem (mám ho na Solu 643ip). Pila s tímto řetězem řeže podle mého subjektivního hodnocení zhruba o 15% pomaleji oproti dobře nabroušené klasice. Po pár řezech ale klasika jak se postupně tupí ztrácí na... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 18.4.2012
Hecht je klasická čína, co kopíruje výbornou kvalitní japonskou Shindaiwu, narozdíl od ní je to ale materiálově kšunt. Pokud chcete kvalitu, tak kupte originál a špičku na trhu v této výkonostní třídě a to Shindaiwu 452 S, tato pila nemá provedením a... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 16.4.2012
Chytrému napověz, hloupého nech vykoupat Spokojené řezání s tím zázrakem. Za ty peníze se dá koupit ojetej profi Dolmar, ale co, když je někdo nevěřící Tomáš, tak se nedá svítit. Tady jen něco málo z recenzí uživatelů Hechta... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 5.4.2012
Škoda, že jste nedělal s 357čkou, podle tabulek by měla mít 5.5Kg vs. 5.6Kg, ale podle měření má mít 5,9Kg vs. 5,6Kg, tak by mě zajímalo, jaké by bylo váhové porovnání. Co se týče toho nezvyku, já to mám naopak, já si koupil lehkou pilku na větve a... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 4.4.2012
JJ ta rupla i uživateli 1.46 je to jedna a ta samá co profíkovi praskne co 3 měsíce a amatérovi asi jistojistě po záruční době (ostatní nepraskaj, to je zajímavé), sice je to 100Kč nebo kolik to stojí, ale i tak to jsou pěkní vyčůránci, místo toho... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 4.4.2012
Chctěl bych se zeptat, co je tam změněné??? A rupla ta samá pružina co uživateli 1.46 nebo jiná???
Makita DCS4610, 28.3.2012
Tak, kdyby jste řekl hned, že chcete pilu na papír, tak se není o čem bavit, na to stačí. Pěstujete japonce jo???
Makita DCS4610, 25.3.2012
Aby jste našel lepší pilu za lepší cenu, stačí si vybrat jakoukoli jinou značkovou pilu, nekupovat je z obchodu, ale po i-bazarech a aukcích. Stačí se držet jednoduchého pravidla, nebrat od žádného výrobce tu nejlacinější pilu co vyrábí, vaši makitu... celý příspěvek >
Makita DCS4610, 23.3.2012 Obsahuje fotku
Jen jsem chtěl říct, že bych dokázal za polovinu peněz koupit pilu silnější, výkonější, lehčí, kvalitnější bez vibrací a zajištěným servisem. Makitou4610 to začíná a obrázkem končí
Makita DCS4610, 23.3.2012
Dejte pozor na přední napínání řetězu, který na moderních pilách nemá co dělat, potom na neexistující tlumení vibrací, ať nemáte vazoneurózu, kde u této pily je proto velký předpoklad, pak si dejte pozor na časté závady se startováním, také na malý... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika