Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Foukač, 2.8.2012
Vysavačem se to dělalo do teď a je to pracné a pomalé, ten foukač to zvedne, zvýří a následně si to už nasají ventilátory s odtahem na stropě. Práší se ale je to účiný a rychlý, mám to vyzkoušené s elektrikým a je to super řešení, kdyby to bylo... celý příspěvek >
Foukač, 1.8.2012
Jen bych ještě upřesnil, že fukar by měl sloužit pouze na foukání prachu z podlahy ve velké hale. Díval jsem se ještě po Solo, Dolmaru, Hitachi, Shindaiwě ale všechny mi připadají oproti favoritům výkonově slabší a nevím, jestli mají zmáklou filtraci... celý příspěvek >
Foukač, 1.8.2012
Dobrý den, chtěl bych si koupit foukač listí přičemž priorita je pro mě výkon.. Vybral jsem zatím pouze dva modely u kterých se ale nemůžu rozhodnout a chtěl bych se zeptat, který foukač bude lepší??? Husqvarna 580BTS  - Stihl BR600 nebo nějaký... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 26.7.2012
Poznatky z přehození 7 zubové řetězky za 8 zubovou: Pilu jsem kupoval na podzim = měl jsem a mám na ní 0,325 řetěz a 38cm lištu, novější koupené od jara mají už 3/8 rozteč. 7 zubová řetězka 0,325 je nejmenší a rychlost u ní je udávaná 21,3m/s 8... celý příspěvek >
Motorová píla Partner Formula 60, 25.7.2012
Když budete mít štěstí, tak vám 2 roky vydrží a pak ji hodíte do popelnice. Pokud chcete něco laciného na chalupu, aby vám ji neukradli, kupte lechce jetou značkovou, dáte za ní stejně a vydrží vám. Co jsem byl v servise, tak partnerky a čínská pila... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012
Ta ruka je ženská, takže to není moje ruka, ale nešikovné podavačky. Výdrž el. pily je stejně jako u pily motorové nebo akumulátorové daná, rozšiřte si obzory. Pokud vezmu v potaz akumulátorovou, tam je to dané. Benzínová profi nebo hoby mají taktéž... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012
Ten obrázek byla reakce na uživatele xxx.xxx.227.2 a z jeho reakce jsem se domníval, že mluví o bezpečnosti.
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012 Obsahuje fotku
No máti má 70 let a taky jsem ji nechal řezat, měla z toho strach, tak jsem ji   zaškolil a teď už se nebojí a pod dozorem si i ráda se Stihl MSA 160 řízne. Jak se říká, zkusit se má v životě všechno, každopádně práce s pilou je nebezpečná a... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012
Ještě k té koze, finská koza s tou kanadskou (kopčátskou německou) se nedá srovnávat. Ve finské řežete jedno polínko a pokud tam dáte víc halouzek, protáčí se. V této můžete řezat 1 poleno, ale klidně i 30 a to je rozdíl. Finskou příště... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012
I ostatní výrobci dělají dobré elektriky a cenově si dnes nemůže dovolit nikdo vyčnívat. Makita-Dolmar v elektrických pilách patří ke špičce, ale na stejnou úroveň a v některých parametrech klidně i výše se může zařadit Husqvarna, Gardena, Narex. Já... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 11.7.2012
Pokud si chcete usnadnit práci, kupte si kozu na řezání dřeva Wolfcraft, tím si usnadníte daleko více než bazírovat nad váhou elektrické pily. S touto kozou potřebujete délku lišty alespoň 35cm ideálně 40cm. Pokud si koupíte kvalitní pilu i když bude... celý příspěvek >
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 2.7.2012
Když pominu fakt, že se pila hned první den zadřela a odprostím se o prvotního nas... tak závady víceméně nebyly, je to ale dáno tím, že pilu používáme doma jen na palivové dřevo a pravidelně nás na servisních prohlídkách OM pumpoval o 1500Kč i když... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 17.6.2012
K této pile dostanete baterii BLi110, 36V, 3,0 Ah. Lze koupit i slabší baterie BLi60, 36V, 1,6 Ah, nebo i s větší kapacitou BLi160, 36V, 4,5 Ah. Rozdíl pak bude ve výdrži, ceně a váze. Nabíječku na baterie výrobce nabízí ve dvou variantách:... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 13.6.2012
Problémů je víc, hlavně v tom, že když se někdo zeptá na akupilu, doporučíte mu benzínovou dolmarku. Za další, pokud někdo držel a řezal se Stihlkou, 10 lidem už jsem ji ukazoval a předváděl, niko neřekl, že je to hračka, spíše naopak a kdo toto... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 13.6.2012
Na adekvátní dřevo si beru adekvátní pilu a jestli dovolíte, zůstanu u 560XP, než u pořádné pily ideální na 90cm buky. Ten program o kterém mluvíte má i Bosh a má ho i Husqvarna a další značky také, takže není žádný důvod Stihl upřednostňovat z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika