Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 9.8.2012
"Hmm, stručné, ale drobet nechápu :-o. Zkuste vysvětlit/argumentovat... hlavně to Solo." Tady není co argumentovat, Solo je lehká, výkoná a je to německá značka stejně jako Stihl a servisně je lepší než Dolmar, protože vám tuto pilu opraví v... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 8.8.2012
Ještě si k těm kandidátům připište 50m prodlužku a elektrickou pilu a Solo 643ip.
Husqvarna 555, 562 XP, 8.8.2012
Ještě drobnost, nedělám dealera žádné značce, jen se mi nelíbí nepravdivé špinění jakékoli značky. Třeba v následujícím videu je podobný problém co pisatel popisuje pochybuji, že by to servisák zhodnotil jako v pořádku. 
Husqvarna 555, 562 XP, 8.8.2012
Zajímavé je, že stejný názor má i servisák co kontroloval tu pilu slovenskému spoluobčanovi, kdyby byla tak závadná jak píše, myslíte Vendo, že by ji zhodnotil jako v pořádku??? Kdybych ji neměl doma a byl stejně jako vy nakloněn konkurenční značce,... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 7.8.2012
Tak jestli jsem tomu rozuměl správně, pila se vám špiní v žebroví, řetěz se samovolně utahuje, pila nestartuje, revboost nefunguje, pila nemá výkon a pak když ji donesete do servisu, tak tam to funguje bezproblémů???  Měl by jste si... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 7.8.2012
Nejlepší pila pro vás bude pila jednoruční Husqvarna T 536 Li XP jsou i lacinější pilky Husqvarna 436 Li nebo Stihl MSA 160 ale jednoručka je na tu práci lepší, líp se leze po žebříku atd.  Pokud trváte na benzínu, tak bych počkal, každý... celý příspěvek >
Křovinořez, 5.8.2012
Od Husqvarny bych volil ze 4 modelů 535 Rxt, 327RX, 323 r - ii, 128r podle stylu sečení (jaká tráva) a velikosti zahrady. Od Al-ko si musíte vybrat sám, je to u nich jednoduší, nemají výběr   Nezavrhoval bych i jiné značky, jako například... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Pro pána 180.10 znalecký posudek je jedna věc a metr druhá, já věřím metru. Pokud do měření zahrnujete i jeden kořenový náběh u země a měříte špalek před pařezem v diagonále směrem jihozápad - severovýchod pak se s přivřenýma očima dostanete na... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Tak a teď si vemte metr a přeměřte si pařez, zjistíte, že vašich 110cm je ve skutečnosti 80cm, ale to je jen detail  Pokud jste s Hechtem spokojen, pak buďte rád a za žádnou cenu neberte do ruk značkovou profi pilu, pak by jste viděl, cítil... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 3.8.2012
Jak radil ten chlap na tom stánku, případně to tady v diskuzi bylo v jednou příspěvku od servisáka. Mrzí mě vaše negativní zkušennost, ale opravdu mi to nedělá, vytrval bych v tom hledání servisáka, co to dá do cajku. Tento model pily 560XP, XPG... celý příspěvek >
Foukač, 2.8.2012 Obsahuje fotku
foto
Foukač, 2.8.2012
Tak jsem po přečtení všech diskuzí v zahraničí zavrhl i Shindaiwu 8510, je lepší jak Stihl ale má taky mouchy a Husqvarna je podle ohlasů výkonější a netrpí problémama 4taktů = štelování po určité době, problémy s palivem atd. Na foukači oceňují... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012 Obsahuje fotku
To bych si nedovolil uvádět špatné info, vše se dá stáhnout na stránkách výrobce, tak to přejímám.  Pokud je váhový rozdíl 4Kg, tak je to samozřejmě znát, ale u kilogramu rozdílu je to hodně o kvalitních popruhách a vibracích. Husqvarna... celý příspěvek >
Foukač, 2.8.2012
Zkoukl jsem výkonostní videotesty a viděl dost porouchaných výrobků, po diskuzích si ten Stihl taky nechválí, že ho několikrát zadřeli, pak jsem viděl Shindaiwu jak fouká v porovnání se Stihl, taky čtyřtakt poruchy nic, výkon jeden z největších a... celý příspěvek >
Křévinořez Husqvarna 555, 2.8.2012
Co sem se bavil se servisákem, tak dříve preferoval Stihl křovinořezy, ale s těmato novýma Husqvarna křoviňákama už prý problémy nejsou a ukazoval mi křoviňák (přesný model už si teda nepamatuji) co jede 2 roky každej den a bez jediné opravy, takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika