Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Foukač, 22.8.2012
Na jezírko vám bude stačit ten slabší, s 3KW zádovým fukarem můžete jít na rybník v létě když vám vzdechají kapři na nedostatek kyslíku, kdyby jste to pustil do jezírka naplno, vířivka hadra 
Foukač, 22.8.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem nakonec tu Husqvarnu 580BTS nekoupil, naskytla se možnost koupit za čvrtinovou cenu obdobný výrobek a tak jsem neodolal a koupil výrobek s parádníma parametrama a stejnou filtrací made in Japan. Jako rezervní třetí (ještě mám elektriku) jsem... celý příspěvek >
Plně syntetický olej na mazání řetězu?, 22.8.2012
Souhlasím s tím ředěním, v zimě dávám hydrauliku se stáčeným olejem co vám prodají v servisu, smíchané zbytky M6AD+M7+M8 olej je pak správně hustý a řekl bych, že neničí čerpadlo, zvláště hoby a farm pilky co nemají štelovací mazání na to trpí,... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 20.8.2012
Jen menší upřesnění, 555 a 560 váží stejně, z toho důvodu je lepší koupit 560, výkon navíc se občas hodí. Cena + 1000Kč  / spotřeba podobná a přidaná hodnota ve funkci revboost s 3,5KW a větším KM favorizuje 560 před 555, proto jsou i 560... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.8.2012
Zdravím Hupina, jak jsem sem dával ten popis startování od toho servisáka, pomohly ty teplé starty??? Jestli ne, tak jsem na diskuzi natrefil na další postup. Citace: "Pilu nereklamuj, dělalo mi to to samé. Prodejce mi řekl, že to sem tam... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.8.2012
Ti co se nepatrně přiblíží k nařezanému se startováním problém nemají, protože nehoní pilu 8 hodin denně a tudíž se za nějakou půlhodinku-hodinku řezání ani pořádně nezahřeje. Pokud na 562 budou měnit válec, tak bych řekl, že to má co dočinění s... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 14.8.2012
Já do své pily leju půlroční směs a bezproblémů jede a nikde se nic neucpává. Kdo toho moc nenařeže, ať si za 500Kč koupí aspen a má klid. 240Kč stojí olej + 185Kč benzín + čas míchání + cesta na benzínku + nemusím nic hlídat a vylévat z pily + nikde... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 14.8.2012
Chápu, že máte na prořezávky Dolmar PS 9010, ale jsou i slabší jedinci a ne všichni vládnou vaší silou.
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 13.8.2012
No ona ta 35 už se v jednom obchodu prodává, ale oproti 32C to teda není žádnej pokrok, i ta cena je 
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 13.8.2012
Pokud pilu koupíte s originálním dvouletým (amatér, profíci maj záruku rok) záručním listem od autorizovaného prodejce, pila bude mít původní lištu ne moc ošoupanou, tak se není čeho bát, opraví vám ji v každém servisu dané značky, původní lišta je... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 13.8.2012
Když se vám rozbije MS211 je to signál, že máte koupit do prořezávek Husqvarnu 543XP a ne se držet toho co nevydrží 
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 11.8.2012
Už mám jasno v tom co potřebujete  Vy potřebujete nekupovat krámy do baráku a řídit se rozumem. Takže teď vám dám dobrou radu: Dají se sehnat zánovní pily od sola, dolmaru a japonských značek dokonce úplně nových v podobném výkonu kolem... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 9.8.2012
Tady nešlo o značku nebo model, jen jsem chtěl poukázat na to, co znamená poplivání a čirou náhodou jsem z heureky natrefil na nějakou značku a pilu a okopíroval jsem to sem, aby bylo jasnější rozdíl mezi 75% a popliváním. O té zátěži to nemusí být... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 9.8.2012 Obsahuje fotku
Husqvarna 135 je novinka nikdo ji ještě nevyzkoušel a vy ji rovnou házíte do stejného pytle s HQ 235, 236 a píšete nebrat a že jde koupit lépe. Dolmar 32C to samé, ale o ní píšete, že stačí (objektivita )  75% není 100% to máte pravdu, ale... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem mot. pily na zahradu, 9.8.2012
Poplival??? Já zhodnotil pilu, to přece není poplivání když řeknu, že se mi Husqvarna lépe drží a Stihl má lepší zátky nádržek. Hodnotil jsem pilu na 75% a stejné hodnocené nezávisle na mém dostala i v německém testu. Davide, dejte si vyhledat slovo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika