Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škodí mravenec rostlině?, 11.5.2010
Ano, napadají nejen larvy berušky, ale i dospělce, neb vědí, že se mšicemi živí. Takže se snaží berušku vyštípat. Stejně, jako ovčák brání třeba vlkům, aby nenapadali jeho stádo ovcí, protože mšice se bránit nedokáží.
Co to může být za brouka?, 11.5.2010
Zkuste si zadat do vyhledavače cvrček polní, jsou tam fotky.
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 30.4.2010
No, pokud se z květu vyvine plod, rostlina rozhodně pylovou sterilitou (jestli něco takového vůbec existuje) netrpí. Pokud by byla nějaká pylová sterilita, neoplodnily by se květy.
Malý červ na borovici, 30.4.2010
Pokud jsou ti broučci jakoby přisátí, nemohly by to být nějaké puklice? Pohybují se, nebo jsou opravdu přisátí?
Je kos škůdce?, 29.4.2010
Tak naši kosi asi nebudou normální, protože na jahody opravdu nechodí. Tím, že mi vyzobávají žížaly, mě trošku štvou, protože po dešti žížaly, které vylézají zpod zámkové dlažby, sbírám a přemísťuji na trávník, aby mi ho provzdušňovaly. Ale... celý příspěvek >
Škůdci a choroby, 28.4.2010
Pane Mirko, pokud si myslíte, že tuhá zima zlikviduje škůdce a choroby, pak je Vaše představa poněkud naivní. Když tito všichni přežili dobu ledovou, přežijí cokoliv. Jenže tak to v přírodě chodí. Je to koloběh a příroda dobře ví, proč to tak je. Bez... celý příspěvek >
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 26.4.2010
No, víte, mně kvetou brambory vždycky. Jestli trpí pylovou sterilitou nevím. Pak se z květů vyvinou bobulky, podobně jako u rajčat, ovšem zůstanou zelené. Nikdy jsem to nezkoumala, ale s největší pravděpodobností semena obsahují. Zda by klíčila,... celý příspěvek >
Ružičková kapusta, 26.4.2010
Promiňte mi můj asi hloupý dotaz - Vám se fakt už teď v dubnu otevírají růžičky na kapustě? Jak to proboha děláte? Mně teprve vylezly brambory tak pět centimetrů nad povrch půdy! A salátky mají tak pět milimetrů!   Ještě k Vašemu dotazu -... celý příspěvek >
Je kos škůdce?, 26.4.2010
Vy se asi moc díváte na horory, ne? Každý rok máme u domu kosy a žádné přemnožení jako ve filmu Ptáci se neděje. No a území si chrání kterýkoliv jiný pták. Já myslím, že zatím v klidu usínejte, vyšilovat začněte, až Vám kosi budou tu úrodu opravdu... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 26.4.2010
Já se Vás nechci v žádném případě dotknout, ale což použít slunečník? Tedy v případě, že postřik nezabere.
Netkana textilie a plevel, 20.4.2010
Boj s pýrem je docela vyčerpávající, ale pokud máte čas a trpělivost, zkuste potírat štětečkem lístky roundupem. Samozřejmě bacha na ostatní rostliny, odešlo by Vám všechno, na co padne kapka roundupu. Také jsem měla pýr ve skalce, ale... celý příspěvek >
Čierny chrobáčik na hlávkovom šaláte v skleníku, 20.4.2010
Oj, tak to bude těžké. Černý brouček je velice málo vypovídající popis. Fotečka by nebyla?
Slimáci a kofein, 20.4.2010
Osobně bych to s tím lógrem stejně neriskovala. Slimáci v noci nespí a při představě, že se mi po zahrádce prohánějí slimáci s vyvalenými očima i přes den, je hrozná.
Mohou to slepice zrat?, 20.4.2010
Proč by to mělo vadit. Dostanou bílkoviny. Naopak se domnívám, že jim to prospívá. Řekla bych, že je menší nebezpečí oklovávání. Stařenka dávala slepicím také odřezky masa.
Brokolice a kapusta, 18.4.2010
Na sáčku se semínky je zcela jistě napsáno či nakresleno, jak sázet. Bývá tam do jakého sponu = jak daleko rostliny od sebe sázet. Bývá tam i kdy výsev, kdy sadba. Pokud si představíte, jak velká asi může vyrůst brokolice a kapusta, určitě se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika