Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi žere kmen vrby?, 21.5.2010
Mravenci to nebudou. Bude to zřejmě nějaký dřevokaz. Zkuste do dírky vstříknout injekční stříkačkou něco (vodu?), třeba něco vyleze a bude možné vetřelce identifikovat.
Odrůda keříčkové fazole na lusky, 18.5.2010
Také pěstuji keříčkové fazole, ale to byla jiná odrůda. Lusky byly placaté a hodně široké, okolo 3 až 4 centimetrů a dlouhé zhruba 12 - 14 cm. Keře byly opravdu velké, jako živý plot. No, nedá se nic dělat, musím se smířit s tím, že tyto už... celý příspěvek >
Konzumace smetaniku misto salatu, 17.5.2010
Je mi celkem jedno, jestli někdo něco spásá, ale mám takový dojem, že pampeliška je jedna a to smetánka lékařská. Aspoň tak nás to kdysi ve škole učili. Taky že je zdravá. Možná mám ve vzdělání mezery, nikdo není vševědoucí, ale o smetaniku slyším... celý příspěvek >
Bílé tečky na špenátu, 17.5.2010
Mně se nezdá, že by to byly tečky. Připadá mi to jako průhledné drobounké kuličky. Takže bych to tipla na nějaká vajíčka. Vyčkejte, jestli se budou zvětšovat. Ale jenom tipuju.
Kvalitní český česnek, 17.5.2010
Tak aspoň zkuste objet pár zahradnictví ve Vašem okolí. Navíc si myslím, že pokud dáte česneku co jeho jest, tzn. dobře připravenou půdu, výživu a péči, určitě vypěstujete kvalitní česnek. A dokonce bych řekla, že i z toho "čínského".... celý příspěvek >
Cibule, 17.5.2010
Myslím, že pokud není nahnilá, neměl by to být problém. Horší je to s nynějším počasím. Mokro a chladno, ideální pro plísně. Ale kdo nic nedělá, nic nepokazí. Buď něco vyroste nebo nevyroste. Zahradničení je vždycky sázka do loterie.
Smrk - choroba nebo škůdce?, 17.5.2010
Také to na smrcích máme a nezdá se, že by to stromům nějak vadilo. Některý rok je to úplná invaze, pak je napadení mírnější. Vzhledem k tomu, že obírat zhruba sto smrků není reálné, necháváme volný průběh. Příroda si poradí.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Hergot, vždyť je zima jako v Rusku! Už jsem se na to nemohla dívat a včera jsem dala pokorně sazenice okurků do komory poblíž radiátoru, dnes sazenice rajčat do garáže. 8°C (přes den) se mi zdá přece jenom málo. Vloni se mi truhlíková rajčátka... celý příspěvek >
Lze ještě sadit brambory?, 13.5.2010
Úplně běžně sadím druhou várku po první sklizni. Úroda je sice menší, ale je. Díky tomu, protože máme zahrádku malou, vystačíme se svými bramborami skoro až do nových ale ty nějakou dobu samozřejmě, než uzrají naše, kupujeme
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 13.5.2010
Tak jsem zase o něco chytřejší. Nevěděla jsem, co je roskor, už to vím. Prosím, jaký průměr používáte? Aby to nebyly tyče jako k telegrafu, ale aby se zase neohýbaly.  Moc díky za radu!!
Totální devastace živého plotu - kroucení listů, 13.5.2010
Zkusil jste některý list rozvinout? Opravdu jen tak pálím od boku, ale mohl by to být nějaký savý škůdce. Svilušky a podobně. Nějaké změny zabarvení listů jste nepozoroval? Pokud ano, mohlo by jít i o nějakou houbovou chorobu. Ale jak píšu - jen... celý příspěvek >
Co to může být za brouka?, 12.5.2010
Do háje!! Oprava: Chroustek letní
Co to může být za brouka?, 12.5.2010
Mám to. Hnědý a menší je chroust letní, dtuhý, větší je chroust obecný.
Co to může být za brouka?, 12.5.2010
Určitě je to chroust. Už jsem našla asi tři lapené v noci do kbelíku s vodou. Lítají tak trochu omámeně, vrážejí do stěn, do oken a mě přivádějí do hysterických stavů. Hledala jsem rozdíl v názvu tady toho hnědého a toho druhého, většíího, s typickou... celý příspěvek >
Jak uskladnit běžné druhy zeleniny?, 11.5.2010
Bylo mi poraděno kořenovou zeleninu uskladnit v řezinách. Prý je to perfektní, během zimy údajně byly řeziny pouze jednou pokropeny. To ovšem, podle mě, záleží na sklepě. Letos to zkusím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika