Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí malých plodů roubovaných okurek ve foliáku, 18.6.2010
a zítra a v sobotu večer a v neděli ráno... Tak Vám, Mirku, okurky určitě neuschnou... :-)
Jaké zvíře mi krade misky?, 16.6.2010
Tak to je fakt zajímavé. Nechávám misky venku zcela běžně a zatím se mi nic podobného nestalo. Ale je fakt, že mám misky porcelánové, takové ty obyč, které dřív bývaly v hospodách, podával se v nich třeba salát.
Hledám afrodisiakum, 16.6.2010
A něco s opačným účinkem by nebylo? Potřebovala bych z toho uvařit manželovi občas čaj... 
Feramol proti slimákům, 16.6.2010
No, víte, možná mě ukamenujete, ale soucit si zaslouží určitě. Byli tady přece jenom mnohem dřív, než my, lidé. To my jim ukrajujeme jejich teritoria. Ale nebojte, ferramol posypávám taky, jinak mi v boji pomáhají ještě naše žabky, kterým se u nás... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 16.6.2010
Takže textílie je objednaná u společnosti Fortel. Vzala jsem rovnou 25 metrů, bude to stát včetně dopravy 544,- káčé, což je myslím velice slušná cena. Snad bude dobrá i kvalita. Dnes jsem se v Baumaxu schválně na tkanou textílii zaměřila, skutečně... celý příspěvek >
Co je to za potvory, prosím poraďte, 16.6.2010
Ano, vypadá na klíště, protože je to také roztoč. Zkuste pohledat něco o roztočích. Ovšem tady to červené myslím, že nebezpečné není. Na zahrádce je ho často vidět, kterak se promenáduje v půdě.
Okurky ve skleníku, 16.6.2010
Moc děkuji za radu! Fakt je, že s tkanou textílií jsem se v obchůdcích ani v hypersuper zatím nesetkala. Ovšem je možné, že jsem čuměla jen na netkané. Jdu na to.
Paprika pro venkovní pěstování, 15.6.2010
Teda Mirku promiňte, ale Vy jste mi ukradl konvičku!!! :-D
Okurky ve skleníku, 15.6.2010
U nás bohužel Bauhaus není, jen Baumax a Obi, pak pár zahradnictví a pár prodejen se zahrádkářskými potřebami. Ani v jednom jsem ji zatím neviděla. Když zadám do vyhledabače netkaná textílie, vyjede spousta odkazů, jenže jak najít tu s vyznačenou... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 13.6.2010
Prosím Vás, Honzo, mohl byste mi napsat, kde kupujete tu textílii s vyznačenou sítí? Mockrát jsem přemýšlela, proč to někdo nevyrábí, že by to bylo supr, Žádné pracné vyměřování a kreslení křížků fixem. O teď čubrním jako Jura. Nebo kdybyste mi... celý příspěvek >
Převislá vrba, 13.6.2010
Fotky jsou velice nekvalitní, nejde poznat co se Vám na listech vyskYtlo, jestli to jsou hrbolky nebo výrůstky, pak by to byly hálky. Pokud to jsou ložiska, pak by to mohla být houba.
Brouci na kmínu, 11.6.2010
Ale je krásná, to je fakt.
Klíšťata zvířecí a lidské, 11.6.2010
Toto také slyším porpvé, ale myslím, že není problém pohledat na internetu, co je na tom pravdy.
Okurky - kdy zalévat?, 11.6.2010
Myslíte naseté, nebo nasazené? Pokud nebudete zalévat, v takovém počasí Vám všechno uschne. Okurka potřebuje vodu a to dost. Při výsadbě jsem zalila a každý den k ke každé naleju zatím nejmíň dva litry vody. Až budeou větší, budou vody potřebovat... celý příspěvek >
Úroda, 4.6.2010
No tak to máte naprostou pravdu. Taky se každý rok hrozím, kolik dám peněz za všechny pomůcky a přípravky. Ale snažím se to tak nějak ignorovat. Bydlím v domku, ale v práci sedím celý den na zadku, sportovec nejsem, takže mám aspoň trochu pohyb. A od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika