Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čierny chrobáčik na hlávkovom šaláte v skleníku, 18.4.2010
Skáčou?
Pěstování ředkviček, 13.4.2010
A nebývá to mimochodem napsáno na těch pylíčkách se semínky?
Mrkev a slimáci, 13.4.2010
Já bych spíš poradila mrknout, kde mají slimáci možnost se ukrývat - potřebují tmu a vlhko. Nebo ji prostě před nimi ochránit.  Mrkev je dost háklivá, nevím, jestli by jí to prospělo. V podstatě byste jí udělala totéž, co ti slimáci. Nebo... celý příspěvek >
Proč mi sadba vyčouhla?, 13.4.2010
Nejsem si jistá, zda bylo nutno něčím stříkat. Pokud jste sadil do substrátu, je živin plný a malé rostlinky jich zase tolik nespotřebují. Já se se sazeničkami moc nepářu. Substrát do kelímků, buď od jogurtu (ve dně dírky) nebo do rašelinových,... celý příspěvek >
Hnojení česneku, 2.4.2010
Píše se howgh  :-)
Jak rozeznat okrasné a jedlé fazole?, 2.4.2010
Někde jsem četla, že všechny fazole jsou jedlé. Respektive - fazole jsou jedovaté, jedlé jsou po uvaření. Všechny, okrasné i jedlé :-). Takže abych Vás nemátla - všechny fazole jsou jedlé, ale nesmí se jíst syrové.
Pozor na sadbu celeru, 2.4.2010
Vypadlo mi Ká - takže = Jak prověřit prodejce?
Pozor na sadbu celeru, 2.4.2010
A to jako ja? Má mi dát občanku a přísahat na holý pupek, že jeho sazenice mrazem neprošly? Vždycky je to sázka do loterie. I když koupíte špičkovou sadbu čehokoliv, může Vám ji zničit mráz, vichřice, kroupy, škůdci, choroby, soused :-)...
Papriky F1, 2.4.2010
Už se tady o tom psalo. Nic nezaštipuji, úroda dobrá.
Mrkev plná červíků, 31.3.2010
Já nechci nikomu nic namlouvat, zkusila jsem to proto, že v Receptáři to radili a také dodávali, že nikdo neví proč, ale hrůbky fungují. Dotaz zněl, jak bojovat proti červivosti mrkve. Proto jsem napsala svoje zkušenosti. Nic míň, nic víc.
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 22.2.2010
Prosím o informaci, jaké máte zkušenosti s různými značkami steliva. Jde mi o to, že se mi nedaří koupit takové, které by, po vyčurání miciny, udělaly hrudky, které by se ovšem při pokusu o vybrání ze záchůdku nerozsypaly. Děkujeme moc za radu. Babča... celý příspěvek >
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 22.2.2010
No, pod fólií teplota skutečně na takovou teplotu stoupnout může, o tom není sporu. Ovšem do jaké hloubky se půda zahřeje, to je věc druhá. Přiznám se, že nedezinfikuju nic a úrodu mám vždycky uspokojivou. Myslím si, že ve vzduchu je tolik spór,... celý příspěvek >
Ovocne mušky, 31.1.2010
V hlíně pokojových rostlin nejsou rozhodně octomilky. Octomilky v zimě prostě nejsou  (buď jsou už na pravdě boží, nebo někde čekají na svůj čas = podzim). Jsou to tuším smutnice a těch se s největší pravděpodobností jen tak nezbavíte.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika