Příspěvky uživatele - 158.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sežralo a obalilo Kalinu, 3.6.2010
No to se mi ulevilo. Podle nadpisu jsem se lekla, že šlo třeba o souseda Kalinu :-).
Sazenice celeru, 2.6.2010
Fakt se na mě nezlobte, ale já osobně nevím. Taky nevím, jak jste zaléval, kde byly truhlíky, jaký substrát jste použil a spoustu dalších okolností. Pokud jste měl nakonec sazenic dost, proč se trápíte jedním truhlíkem? Jak je patrné z ostatních... celý příspěvek >
Úroda, 2.6.2010
Naprostý souhlas. Taky mě to, stejně jako mnohé, pěkně štve. Ale kdybych měla plakat pokaždé, když mi uhyne rajče nebo paprika, asi budu bulit hodně často. Nene, narok to budu zkoušet znovu. Nejde ani tak o úrodu, jako o to, že se rypkám v hlíně... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 2.6.2010
Nejsem si zcela jistá, jestli zrovna ze slimáků dělají Francouzi paštičky. Nemáte na mysli náhodou šneky? Mám to štěstí, že slimáky na zahrádce opravdu nemám, jen občas se nějaký objeví. Nevím, jestli je likvidují žabky, které po dešti... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Se musím smát, jak píšete, že se kouknete k sousedům, jestli tam není nějaký hladový krk. Tak se zkuste zeptat, jestli by je nezobali oni. Hlad je sv.ňa. :-) Ne, vůbec si s tím nelamte hlavu. Mrtvý slimák další nepřitáhne, nejsou to mrchožrouti ani... celý příspěvek >
Larvy akeho hmyzu to su?, 31.5.2010
A to máte v Africe? Neříkejte mi ani ze srandy, že se u vás už množí motýli! To lítají v kožiších? Vždyť motýli se množí až v parném létě, nebo už nee?
Blednutie nových listov rajčín, 29.5.2010
Nemohl by to být nedostatek železa? Ale samozřejmě třeba nějakého jiného prvku, to železo mě tak napadlo.
Choroba paprik, co to je, poraďte?, 29.5.2010
Taky to ještě pořád přenáším ven a na noc do domu. Achjo, letos prostě naprd.
Mravenci a mšice, 29.5.2010
Víte, možná, že když budete zahrádku obdělávat, mravence tím věčným vrtáním v zemině snad časem vypudíte. Pak se ještě zkuste v některé prodejně zahrádkářských potřeb poptat na nějaký prostředek na mravence. Já mám modrý prášek, který jim... celý příspěvek >
Slimáci ve skleníku, 28.5.2010
Co je to bystruska? Jako liška Bystrouška? 
Mravenci a mšice, 28.5.2010
Možné by to docela bylo, mně je nenosí na okurky, ale na papriky. Každoročně. I když mi to připadá zvláštní, ty okurky máte venku nebo ve skleníku? Snad někdo ještě poradí. Co s tím? No nějaký postřik na mšice (Mospilan) a vytrvalost. Já někdy, když... celý příspěvek >
Kdo nám kálí na zahradu?, 26.5.2010
Mně by teda bioodpad hozený k nám nevadil, tedy pokud by nám opravdu soused neházel svůj osobní.. Když okolo našeho přejdou koně, na kterých u nás v dědině jezdí pár nadšenců, vybíhám s kbelíkem a smetám kobližky. Je jich bohužel málo (jak koní, tak... celý příspěvek >
Škůdci na křenu, 24.5.2010
Za co?
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
Včera jsem zasadila rajčata, ale jinak nemám z těch teplomilných venku nic. Okurky, papriky a melouny nosím poctivě přes den - pokud je aspoň trochu teplo - ven a na noc zase do domu. Nemám to jinak cenu. Dnes sice málo, ale kroupy, takže by bylo... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 24.5.2010
Bohužel s těmi housenkami Vám neporadím, ale ta poslední fotka mě fakt pobavila. Housenky a pod nimi nápis Dobrou chuť. Kouzlo nechtěného... 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika