Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strunová sekačka do svahu, 24.4.2019
Jakákoliv strunová sekačka je do svahu.
Pomoc s výběrem travního osiva, 22.4.2019
Zkušenosti z pemzou mám, drhnu si pemzou mé staré hnáty.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
Fungovat bude, ale nic moc. Navic je poruchové. Maximální výška = 8 m Vzdálenost čerpadla od studny je 5 m. Přepočet na výšku je 0,5 m. Dalším prvkem je sací koš, který vytváří odpor. Tento odpor může znamenat v přepočtu výšku např. 1,5 m. Další... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem travního osiva, 10.4.2019
Šlechtitelská stanice Slavice, agrogen.cz. Stačí zavolat, rádi pomohou a ceny mají skvělé.
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
Pokud jsou peníze, tak na hryzce Rodenátor. Na krtka fukar -:) 
Hraboš, hryzec likvidace, 13.3.2019
Používám vibrační desku. Jednou za rok vytáhnu, nastartuji a na cca 6 minut zapnu vibrace. Za hodinu či dvě zopakuji. Asi 6x denně po dva dny a mám (i sousedé) na rok pokoj jak od hryzců, tak i od krtků.
Mandloň - opylení broskví, 13.3.2019
Mám v zahradě pět broskvoní a jednu mandloň odrůdy Vama na podnoži BSB-2, zasazenou 12. 4. 2016. Vloni měla poprvé 47 sladkých plodů. Opylení pravděpodobně proběhlo od sousedovy padesátileté mandloně vzdálené cca 65 metrů. Mandloň mi kvete o cca 13... celý příspěvek >
Nefunkční kompostér, 3.3.2019
Máte bohatou obec...  Vlastním tenhle typ kompostéru o obsahu 2m3 již šest let a jsem spokojen. Běžný odpad ze zahrady, trávu tak 50% čerstvé a 50% uschlé, nadrcené či nastříhané větve, občas prohodím močovinou či draselným vápnem. Umístěn v... celý příspěvek >
Borovice kleč MOPS rezavé jehličí, jak pomoci?, 24.2.2019
Velmi malé rozlišení nahraných fotografií. Pokud to jde rozeznat, tak jehlice vypadají čistě, takže sýpavka či rez borovicová to asi nebude. Spíše bych se přikláněl k suchu a horku (ty kamínky absorbují taky hodně tepla). Anebo taky přemokření - to... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno a kompost, 18.2.2019
Ad 1) Hnůj a dusíkaté vápno ivan z okénka (758) - xxx.xxx.221.3 (?) 22.10.2013 14:48 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Nemělo by to vadit, každé přijde do jiné vrstvy zryté půdy, hnůj by už měl být částečně... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 28.1.2019
Pro malý fóliovník bych použil trubky PPR 25 x 3,5 mm pro studenou vodu (PN 16) a pro větší fóliovník PPR trubky 32 x 4,4 mm. Do země zavrtat zemní vruty, stačí v délce cca 60 cm a do nich vložit PPR trubky (lze vyřešit i levněji zatlučením... celý příspěvek >
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 27.1.2019
Dobrý den, ta Husqvarna T300RH je perfektní motorová motyka. Zatravněný pozemek nezvládne.
Jaký rotavátor, kultivátor pro můj účel?, 21.1.2019
Před pár lety jsem zakládal zeleninovou zahradu na travním porostu. Koupil jsem rotavátor MKS 500 o šířce záběru 60cm s BS motorem 190ccm od Staufčika z Boršic. Byla to dřina, ale dalo se to zmáknout a MKS 500 již 7 let dělá svou práci. Přejedu na... celý příspěvek >
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 6.12.2018
A což takhle strejda Google? akvaponie anebo akvapinicky skleník
V polích mě zaujala tato rostlina, 27.11.2018
Děkuji za odpovědi. Bych nevěřil, jak je tento bodlák léčivý.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika