Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaiserova elektrická udírna, 26.12.2019
To vyslouzil: nevím, jak jsou udiči v klasických udirnách aktivní na sociálních sítích, ale zde, i dle tvých příspěvků jsou hodně aktivní. 
Kaiserova elektrická udírna, 23.12.2019
To lubvac: Luboši, Thermowind není izolovaná, tu bych v chladných dnech nepoužil, obával bych se rosení a tím i dehtovaní. Jak jsem psal,  vybráno ještě nemám, na prvním místě v mém výběru je BDSH-S03. Na německém webu beeketal je za 8000 +... celý příspěvek >
Zaseknuta brzda, 22.12.2019
To Erik23: na krytu řetězu žádné šrouby na mých 4 pilách nemám. Brzda s tím nemá nic společného. Ale viděl jsem jednou pilu, z které kryt řetězu nešel sundat. Jakási levná bau bau - tomu dělňasovi to blbě řezalo díky tupému řetězu, lišta s... celý příspěvek >
Ruské pařeniště Delta z Agroflex - zkušenost?, 20.12.2019 Obsahuje fotku
Uvažuji o koupi v délce 4 m. Máte někdo zkušenost s danným pařeništěm?
Opatření v sadu proti suchu, 15.12.2019
To vyslouzil: "ale v zimě je relativně víc  vody, vegetace ji nepotřebuje." Opět budu polemizovat. Vegetace, hlavně ta stálezelená potřebuje vodu i v zimě, protože stálezeleným rostlinám vegetační období v zimě nekončí. Přehrady se před zimou... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 15.12.2019
To vyslouzil: "Nejvíc vody u nás spadne v zimě, tedy době, kdy ji nepotřebujeme a ona odteče do spodiny nebo pryč z pozemku" Budu oponovat, nejvíce srážek nespadne v zimě! Navíc i ta voda, co spadne v zimě, je velmi potřebná.
Poznej houbu, 29.11.2019
To 168.103: dřevnatka, asi hlohová nebo dlouhonohá.
Nazev keře, 29.11.2019
Durman.
Kaiserova elektrická udírna, 28.11.2019
To bocin: v roce 1975 jsme s bráchou postavili velkou zděnou udírnu pro pět rodin, která perfektně fungovala řadu let. Jak dopadla nevím, všichni jsme z domova pryč, další čichají ke kytkám zespodu. Posledních pár let mi udili kamarádi ve zděných,... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 25.11.2019
To lubvac: radek.liberec mi neodpověděl, snad odpovi tobě. Našel jsem udírnu BDSH S03, vypadá líp než Borniak. Pokud se koupí na některém e-shopu v Německu, vyjde i s dopravou podstatně levněji, než v ČR.
Vodoměrná šachta hluboká, 14.11.2019
To 96.61: pokud je tam klasický ventil s kolečkem, stačí trubka přiměřené délky s navařeným dvouprstem (nebo trojprstem, jak píše Petr z H), a na druhém konci Téčko. Viděl jsem i násadu od hrábí s přidrátovanými hřebíky. Do vodoměrné šachty taky... celý příspěvek >
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
To 68.23: co jsi tak chytlavá? Já se ti neposmívám! Já jen zírám, že jsi koupila takové perfektní stromky! Dal jsem zde svou zkušenost s koupí mandloní, (zoja.cz) jaké jsem je měl já, oproti tvým "chudinkám". Nikde výše nevidím, že by jsi zmínila... celý příspěvek >
Jak ostříhat korunku mandloní?, 4.11.2019
To 68.23: taky chci takové chudinky! Co je to za odrůdu? Kde se dají koupit? Mám od 12.4.2016 mandloň Vamu, nevím na jaké podnoži (když jsem rozbalil krabici, byl to jen klacek se třemi výhonky) a od 17.3.2019 Sladkoplodou krajovou na broskvovëm... celý příspěvek >
Co se zeminou po rajčatech, 3.11.2019
Dovedu si představit, jak tahám domů do mrazáku (poměrně rozměrné nádoby, jak píše zadavatelka Irony) a dávám je do mrazáku či zeminu vařím v zavařovacím hrnci, viz Milan HP. Taky píše, že to není zrovna levná záležitost. Jasně, že recyklace zeminy... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 31.10.2019
To 87.255: ale diskuze je o zbavení se krtků. A opět tvé navazování na staré diskuze! Ty je chceš namísto vyhánění a jejich likvidací chránit a využívat krtince, abys měl co do květináčů, namísto "normální" zeminy či substrátu. Takže jsi mimo téma.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika