Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
V polích mě zaujala tato rostlina, 27.11.2018 Obsahuje fotku
V polích mě zaujala tato rostlina. Na tří kilometrovém úseku jen dvě rostliny. Co to je?
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 10.11.2018
Pane Vysloužile, chybí mi za slovem cibule, slovo šalotky, omlouvám se. Dnes nakládám, ale bez šalotky, dávám kuchyňskou cibuli, jednen kg cibule na 10kg zelí a poprvé za řadu let snižuji dávku soli na 14 g na kilo zelí.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 10.11.2018
To 243.114: jasně že 20g soli na kilo, sek jsem se. Ale znáš to, vim o tom houby, přesto jsem se vyjádřil.....
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 5.11.2018
Pokud vím, tak mléko nekvasí, mléko vždy zkysne, mimo mléka, co bylo ošetřené UHT. Takže mléko ve skle či v petkách zkysne vždy. Do zelí bych jej ale nikdy nedal. Na kilo pozdního zelí dávám 20 deka soli, kmín odhadem, tři cibule a tři stružky... celý příspěvek >
Čím nahradit rýč?, 15.10.2018
Mám rotavator MKS 500 o šířce záběru 60cm s BS motorem 190ccm od Staufčika z Boršic. Kdysi dávno jsem taky rýčem ryl a byl jsem spokojený (před 57 lety, kdy jsem poprvé vzal do ruky rýč, nic podobného neexistovalo). Roky jsou tady, besti zad a kloubů... celý příspěvek >
Broskvova ryngle, 5.10.2018
Ahoj, kdysi jsem našel povídání o rynglich. Nevím, kde to bylo, takže odkaz nemohu poskytnout: Odrůdy ryngle Vyšlechtěna byla řada velkoplodých odrůd a kříženců se švestkou. Dle zabarvení plodů se dělí na dvě základní skupiny: Zelené a žluté odrůdy.... celý příspěvek >
Jak sekat 20 m2 trávník, 18.9.2018
Za 90 Kč srp + 10 Kč za brousek. Anebo ze zverimexu za 60 Kč morče :-)
Ruční nebo akumulátorové čerpadlo?, 26.7.2018
To 250.14: ten odkaz na YT - pokud bude chtít zadavatel dotazu čerpat vodu do bečky na střeše maringotky, tak bude muset vylézt na střechu maringotky - velmi nepraktické. A to čerpadélko z OBI RSC 15H se již roky nevyrábí. 
Ruční nebo akumulátorové čerpadlo?, 25.7.2018
To 250.14: pumpičkou na balóny či matrace čerpat vodu do tří metrů?
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 25.7.2018
To 153.50: není nad původní MALYŠ, jednou za pět let se vyměnili membrány a zase makalo (až na tu obrovskou hlučnost). Nádherný výtlak, ale jen cca 800 l/ hod. na 3/4" hadici. A za pár korun a nízké spotřebě. Jak ale došla voda, bylo ihned kaput. Ty... celý příspěvek >
Ruční nebo akumulátorové čerpadlo?, 25.7.2018
To 250.14: na trkač potřebuješ spád a stálý nátok, ruční pákové jsem doporučil, ruční pumpa na olej a naftu je naprd, protože je konstruované na čerpání ze sudu do kýble a ne do cca 3 m výšky a mačkadlo MAR-POL? To si snad děláš legrací. Anebo, jak... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 25.7.2018
To 153.50: Pokud by ponornému čerpadlu mělo vadit, že je ponořené ve vodě, potom jedině takovému, co má "šikmé oči". Jak píší výše, mám ve studni kalovku cca 27 let. Ale hladina vody je tři roky velmi nízká, taky je mnohem větší plocha k zalívání,... celý příspěvek >
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 17.7.2018
Mám dvě Maďarské na podnoži Zelená renklóda, zasazeny 31. 10. 2015. Letos poprvé sklízím, jsou sice drobnější, ale stromy (cca 1.9 m) obsypány. Netrhám, beru jen ty, co spadnou a chuťově OK. Jsou na volném stanovišti, kousek od EDU, 348 m n. m.
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
To není o kamarádství, to je o toleranci. Dnes ořech, zitra lipa, za týden kaštan. V tomto případě je potřeba být důsledný.
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
Soused může po vlastníkovi sousedního pozemku požadovat, aby se zdržel sázení stromů v těsné blízkosti společné hranice pozemků. Platí, že stromy, které dorůstají více než 3 metry, musí být od společné hranice pozemků vzdáleny 3 m. Viz občanský... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika