Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 30.10.2019
To Standa_HK_: s tím hrachem to je blbost!
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 29.10.2019
To Eiram: pokud bylo zelené hnojení zapraveno do půdy do poloviny září, tak nevidím problém. Já dávám česnek do země ke konci listopadu a zelené zapravuji do země do konce září.
Listopadový výsev zeleniny, 28.10.2019
Vloni jsem 2. listopadu zasadil množilku, není to ale šalotka jakou mají Francouzi na trzích. Tu samou jsem zasadil i 1. dubna a výsledek byl ten, že šalotku z listopadu jsem ze země vytahal 30. července, ale tu, co jsem sadil v dubnu, jsem sklidil... celý příspěvek >
Co to je za larvu?, 25.10.2019
To 172.14: já bych řekl, ze to jsou larvy zlatohlavka. Ikdyž dotaz na přírodovědce - viz tady.
Setí trávy, 24.10.2019
To 76.107: vloni jsem zasel trávu 20. října a perfektně vzešla. Na tuto sobotu mám v plánu zaset trávu na cca 340 m2. Takže ano, klidně zaset, aspoň se nemusí tolik zalívat.
Co použít na odlehčení zeminy, 22.10.2019
To 250.233: devět let sypu do půdy perlit (na 360m2 jsem již nasypal 11 pytlů o obsahu 150 l., časem se vstřebává), dávám kompost, dodal jsem písek (praný 0 - 2mm, cca 6 tun) a seji zelené hnojení. Letos si už myslím, že půda je konečně k obrazu... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 18.10.2019
To morrison: šest let po posledním příspěvku zadat dotaz? Pochopitelně betonovat současně.
Jaký aku vysavač listí?, 20.7.2019
To 243.44: Aku vysavač jsem nezkoušel, takže neporadím, ale sousedé mají jak elektrické, tak i motorové vysavače a nic moc. Pokud je sucho, tak jakž tak, pokud vlhko, tak smůla. Já vlastnil motorový vysavač MTD 202, ale to samé, pokud bylo sucho tak... celý příspěvek >
Chemické WC, 12.6.2019
To 100.216: no, zdržel jsi se jen o 6 let...
Čerpadlo automat, 13.5.2019
Vlastním několik let tři čerpadla E-DEEP (Easy, Diverton, DAB) a jsem spokojen. Studny roubené, 3 a 6 metrů hluboké + 60 metrů rozvodů v 1" a třetí 11 metrů hluboká.
Archeologie na zahradě, 13.5.2019
Bude to osm let, co jsem koupil pozemek a udělal z něj zahradu. Bývalý majitel tam měl pole a později jen zaplevelenou louku, kterou nekosil, ale jednou za tři roky zoral. Poslední parcela ve vesnici, takže kdokoliv tam vyvezl bordel a místní... celý příspěvek >
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 4.5.2019
V uplynulých 7 letech jsem koupil hafo stromků, jak ovocných stromů a keřů, tak i okrasných. Naprostá spokojenost: Venuta v Kadově, Ökoplant ve Slupu, e-shop sekvoj.cz, Fiala v Šatově, Kopetka ve Vedrovicích, auto před OÚ od firmy Jukka. Špatná,... celý příspěvek >
Vrtaná studna hlídání hladiny, 3.5.2019
To 244.253: hydroguard bych nahradil prescontrolem (tlaková řídící jednotka). Anebo perfektní ochranu čerpadel PM Technologies ESP. Doplňování nádrže pomocí spínacích hodin: proč ne, ale v tomto případě je potřebný další okruh s hladinovým vypínačem... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem travního osiva, 24.4.2019
Tyto produkty by měli být předem smíchány se zeminou, rozhození na povrch má malý význam. A jakou dávku? Nevim, já jsem to aplikoval od oka.
Nehlučné čerpadlo - hloubená studna, 24.4.2019
To 112.16: budu polemizovat. Na množství vody vždy záleží. 1" hadice na zalévání je blbost - blbá manipulace. A teď k tazateli. Jakékoliv odstředivé čerpadlo ve studni není hlučné, je ponořené ve vodě, dekl nad studní taky tlumí, hloubka studny 11 m.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika