Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč broskvoně nekvetou?, 15.4.2009
Víte, ono co zahrádkář to často jiný názor a jiná zkušenost. A často mohou mít svou pravdu všichni. Já pěstuji broskve taky již řadu let a dělám to asi tak, jako ten známý a za sebe s úspěchem. Broskve řežu pouze po sklizni (srpen-září), letorosty... celý příspěvek >
Malý hnědý brouček v domě, 15.4.2009
Já bych si tipnul, že by to mohl být vrtavec zhoubný (ptinus fur). Zkuste si zagooglovat.
Maliny a pýr, 12.4.2009
...pak nás ovšem výrobce mylně informuje.
Maliny a pýr, 11.4.2009
Možná bych zkusil Casoron G, ale letošní termín aplikace již je za námi.
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 11.4.2009
...ještě bych malý dovětek ke svému příspěvku. Můj chladný vztah k petúniím se týká opravdu pouze těch pravých petúnií. S nástupem surfinií se řada šlechtitelských firem začala i u nás zabývat šlechtěním petúnií. Ty se pak více či méně začínají... celý příspěvek >
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 10.4.2009
Za sebe a za své nevelké zkušenosti se obávám, že petúnie nelze dlouhodobě pěstovat ke stavu obdivu. Do vínku jí bylo dáno, že je hezká a bohatě kvetoucí pouze za mlada, na jaře, je rychle rostoucí, ale zároveň i rychle stárnoucí. To potom její... celý příspěvek >
Narcisy a tulipány - co dělat po odkvětu?, 8.4.2009
Já bych radil asi něco jiného. Vše ponechat v květináčích, přiměřeně zalévat, odstraňovat odkvetlé květy. Přibližně po šesti týdnech cibulky výjmout ze země, nechat osušit při normální teplotě (asi 20 stupňů), potom očistit a uskladnit v síťce na... celý příspěvek >
Čáp bílý, 5.4.2009
Prolétl jsem několik odkazů pod heslem „čáp bílý“ s dobrým tušením, že na své otázky se mi patrně odpovědí nedostane. V podvědomí mám kromě jiného zafixováno, že čápi žijí v trvalém svazku (což prý nemusí být podle některých webových... celý příspěvek >
Zloutnuti listu u muskatu - brezen (doma), 31.3.2009
Všechny tyto prodávané květiny jsou pěstovány ve velmi ideálních podmínkách. Pokud jim tyto podmínky průdce zhoršíte a nedostatek světla je velký nedostatek, žloutnutí bude první jejich reakce. Pokud je máte ještě v platu, velké nebezpečí vzniká... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 30.3.2009
Předpokládám, že jste si pročetla celé toto tématické vlákno a tím pádem i příspěvek host - xxx.xxx.77.185 (?), 14.11.2008 12:49, kde je patrně popsáno jak to vlastně s těmi žížalami, druhy a názvy je. Kanadské žížaly se pěstují pro rybáře,... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 28.3.2009
Patrně nebude mnoho těch, kteří kompostují pouze listí z neovocných stromů, v tak velkém množství a ještě s pomocí žížal. Reaguji jen svým názorem, nepodloženým zkušeností, a tak si nečiním nárok na jeho správnost. Zkompostovat se dá v podstatě... celý příspěvek >
Lze napojit zahradní čerpadlo na ruční pumpu?, 26.3.2009
Doporučuji vám, přečíst si příspěvky v tématu "zahradní studny", především pak "ražená studna, jak se dělá", protože to co popisujete, patrně raženou studnou je, trubka patrně 5/4 a klasickou pumpou zřejmě typ LILA. Pokud... celý příspěvek >
biologická ochrana od Biocontu, 15.3.2009
U této firmy jsem nakupoval dvakrát a vždy vše došlo včas, v inzerované kvalitě a požadovaném množství. V tomoto ohledu tedy nemohu nic vytýkat.  Můj zahrádkářský život je již několik let spjat především bojem proti molici ve skleníku, takže... celý příspěvek >
Co je to za škůdce, 15.3.2009
Ve vašem popisu nenacházím žádnou stopu, která by podporovala vaši myšlenku, že pachatelem je krtonožka. Již samotné prostředí, tedy trávník, není tím nejvyhledávanějším místem, kde krtonožka páchá své ohavné činy. Sluncem prosluněné, teplé a... celý příspěvek >
Impatiens, 14.3.2009
K Vašemu dotazu si především myslím, že Impatiens není ani tak květinou pokojovou jako spíš letničkou. Samozřejmě musí nejlépe přezimovat při teplotách kolem 15 stupňů, ale k svému zdárnému růstu potřebuje být umístěna venku, nejlépe v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika