Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tak co kadeřavost?, 25.5.2009
... ekologická sranda, to je pěkný terminus, ale kdybyste si přečetla všechny příspěvky na Zahradě.cz, které se týkají kadeřavosti, nebyl by váš dotaz. Málo čemu je tu věnováno tolik slov a k vašemu dotazu již netřeba další diplomové práce, ale pro... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 25.5.2009
It´s all right.  Odstraňovat -nestříkat - nekompostovat!
Jedná se o mšice?, 23.5.2009
...no já si myslím, že to mšice nebudou. Fakt nevím, co by dělala mšice na fasádě. Ale i tak máte několik možností: - doufat, že vám někdo poradí - doufat, že se časem vytratí - navštívit Hygienu a zeptat se - navštívit nějakou deratizační... celý příspěvek >
Kompost - co do něj, 23.5.2009
Já odebírám kompost každý rok, srpen-září. To znamená, že co do něj v tuto dobu před rokem dám, je zkompostováno. Letošní příděl vám do podzimu nezkompostuje. Tuto vrstvu, pokud máte vše na jedné hromadě musíte dát stranou a po odebrání hotového... celý příspěvek >
Kompost - co do něj, 23.5.2009
Posekaná tráva, listí a plevel jsou nejčastější složkou kompostů. Nadzemní části plevelů, včetně květů a semen, bych vůbec neřešil, ty jak již píše kolega se zkompostují bez nebezpečí roznášení. Pokud bych ovšem ze své zahrady pracně... celý příspěvek >
Kompost - co do něj, 23.5.2009
...ba právě naopak. Do kompostu patří spousta věcí, toho co tam nepatří je pomálu a jistě se to tu dočtete v jiných vláknech. Samozřejmě, je nutné uvažovat v oblasti "co zahrada(příroda) a kuchyň dá". Představa zahrádkáře, který studuje... celý příspěvek >
Poznate prosim, o jakou rostlinu / semeno se jedna?, 23.5.2009
Zkuste durman. Pro akční hru, jako by ho hledal.
Larvy chrousta, 22.5.2009
...obávám se, že v současné době neexistuje efektní a efektivní boj s tímto škůdcem. Obávám se, že v současné době vám zbývá jen naděje, že jednou snad bude lépe a problém za vás vyřeší příroda sama..
Co s uvadlými spodními listy rajčat?, 22.5.2009
Samozřejmě, že uvadlé, žluté, nemocné a suché listy je možno odstřihnout. To platí skoro všeobecně nejen pro rajčata. U nich doporučuji odstřihnout všechny listy, které se dotýkají zeminy. A jinak vypadá váš truhlík značně přemokřen.... celý příspěvek >
Tuli-tuli-tulipánek, 21.5.2009
Ocituji vám jiného rádce, Ing. Radoslava Šrota: ... květy ulámeme těsně pod semeníkem ihned, jakmile začnou odkvétat. Kdybychom tak neučinili, vyvíjela by se semena na úkor cibulí, které by zůstaly malé, podobně, jako když necháme na rostlině... celý příspěvek >
Mrkev - nevzešla, 20.5.2009
...jen ještě dovětek. Tu hloubku výsevu maximálně, ale opravdu maximálně 1 cm. Zas aby se vám semínka při dešti nevyplavila. A mírně přitlačit hráměmi.
Mrkev - nevzešla, 20.5.2009
...to se tedy opravdu divím, že tu váš dotaz visí od 17. hodin a ještě vám nikdo "nevyčinil". Skoro všeobecně platí, že vrsta zeminy nad semenem by měla odpovídat průměru semínka. Sadit mrkev 7 cm hluboko je s prominutím... celý příspěvek >
Žížalky, 20.5.2009
...stejnou zkušenost, jako tazatel/ka s okurkami, mám já s hrachem. Možná, že když není na blízku nic tlejícího, tak si to žížala udělá. Proto aplikuji na záhon posečenou trávu, která ještě ani nemusí tlít a již je vtahována žížalami do půdy. Věřte... celý příspěvek >
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 19.5.2009
... kýblu o výšce 10 cm se u nás říká kastrol.
Piliny pod jahody, 19.5.2009
Budeme-li chtít být úplně cimprlich, pak jedině piliny z dřeva. Pilinami z dřevotřískového lamina bych půdu nezatěžoval.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika