Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor sněhová fréza, 6.11.2008
Nemám s ním žádné zkušenosti, jen mě trochu vylekal ten boční výhoz. Tam bych ještě šel po zkušenostech z praxe.
euphorbia pryšec, 5.11.2008 Obsahuje fotku
Nechejme hosta 122 v nevědomosti, jakýpak že to ten pryšec je, patrně skutečně půjde o Euphorbia trigona, takže ani "stříhání" bych nedoporučoval. Vysoké květiny potřebují často oporu. Zapíchnutý "klacek" obvykle... celý příspěvek >
Chryzanténa, 3.11.2008
...no a nejen tu výšku má na svědomí chemie. Používají se tzv. retardanty, které potlačují růst a tu košatost podporují. Běžně je ovšem koupit nedostanete.
Cibulky tulipánů do nádoby - péče přes zimu, 3.11.2008
Přezimování osázených nádob cibulovinami ve sklepě nepovažuji za nejvhodnější řešení. Takový sklep by musel být opravdu trvale chladný, s teplotami někde mírně nad nulou, a to nevím jestli ve sklepě dosáhnete. Vlhkost není až tak důležitá, pokud... celý příspěvek >
proč mi nekvete, 2.11.2008
Aby vánoční kaktus rozkvetl, musí být skutečně na podzim a zimu pěstován při nižších teplotách. Optimální teplota je 10 - 15 stupňů. V této době se také lépe spokojí s polostínem, než s umístěním na parapetu okna. Při vyšších teplotách (okolo 22... celý příspěvek >
Co s orchidejí po odkvětu?, 2.11.2008
...ač po stránce češtiny je zřejmě správnější psát "orchidej", přesto je zde mnoho témat i pod heslem "orchidei" a tam to najdete.
Neznáte?, 1.11.2008
Taky jsem ji letos poprvé objevil a taky nařízkoval. Je velmi dekorativní ve výsadbě např. s muškáty a jinými balkonovými květinami. Nevím, jak se jmenuje, ale tuším, že by mohla patřit do rodiny Plectranthus - Molice.
Zahradní traktor sněhová fréza, 31.10.2008
Na 4 ha sečení, na sníh, tam bych volil Iseki. Ovšem ta cena...
jak sázet česnek, 29.10.2008
K těm vašim mírám. Hloubka 5-7cm, tak to se mi líbí, pokud je tím myšlena výška zeminy nad špičkou stroužku. Od sebe 15 cm, to ne, mi se líbí když jsou od sebe tak 8-10 cm. Řádky od sebe 20 cm, s tím se dá žít, ale pokud máte dost místa, můžete i 5cm... celý příspěvek >
množství výhonů jahodníků, 29.10.2008
...já myslím, že není třeba hledat svoji chybu. Chybou je, že nevíte název odrůdy, tady doporučuji zapisovat si to, co na zahradě pěstuji z mnoha různých důvodů. Například k těm dobrým odrůdám čehokoliv se budete ráda vracet, ty které nezískají vaši... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 27.10.2008
Náduť - Bryophyllum daigremontianum
Jakou rostlinu?, 26.10.2008
...ano, Zamioculus schvaluji a potom bych vám mohl nabídnout ještě např. Fatshederu, různé kapradiny, např. můj oblíbený Nephrolepis exaltata-Ledviník a při trošce světla je pěkný i vyvazovaný Scindapsus.
Hyacinty - množení, 20.10.2008
Pan Šrot k vašemu problému uvádí: V červnu nařízneme vyndané cibule třemi řezy (do hvězdice) odspodu až k místu, kde je cibule nejširší. Rány zasypeme práškovitým dřevěným uhlím a uložíme do teplé místnosti (24-26 stupňů) s vysokou vzdušnou vlhkostí... celý příspěvek >
Černá housenka, 19.10.2008
Tohle není housenka, ale mnohonožka, vydejte se tedy po této cestě a pozor na ni. Dokáže být v mnoha směrech nepříjemným společníkem.
pěstování phaleanopsis, 19.10.2008
...může, teplota by měla být běžná, pokojová, 22-24 stupňů. Ale původcem může být jakákoliv pěstitelská chyba.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika