Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Hořec, druh nevím.           Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Sasanka lesní - pozor, rozrůstá se podzemními výběžky.          Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Tařička.           Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Delosperma - sucho nutné.           Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Polštářový flox - to neznáte ani takhle běžné kytky?   Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Pryšec - jedovaté mléko nesmí přijít do očí.         Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Tavolník třešňolistý, dorůstá cca v120cm, š100cm. Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
Rožec.
Problémy s malinami, 15.7.2017
Hnojíte? Maliny spotřebují dost... Jinak hmyz mi na ně také chodí mlsat. Lída
Pěstování jarních bledulí, 14.7.2017
Mmm - já dostala dvě a furt vidím jen dvě, i když kvetou... Vlhko tam mají, i když mokro ne.                   Lída
Starý druh hřebíčku (hvozdíku) sháním, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Asi myslíte "Mrs.Sinkins" - poupátka u něj zboku napraskávají. Mám ho po tátovi, je to stará odrůda, snad z r.1868. Staré keříky mi dožívají, budu řízkovat nové, tak pokud se chytnou, mohla bych vám pár zjara poslat. Svůj na fotce nemám, ale je to... celý příspěvek >
Jak naložit krkovičku v celku a jak ji upéct?, 13.7.2017
Každé maso, které má být šťavnaté, se při úpravě nejprve musí nechat na tuku opéct na povrchu ("zatáhnout") a až pak podlít a péct - tak zůstane šťáva uvnitř. Platí to jak pro maso pečené v troubě, tak pro maso, které potom dusíme pod pokličkou na... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 13.7.2017
U mne rostou na polostinném záhonku, kde vyrůstají mezi listy waldsteinie, kvetou každý rok, jen se mi nějak nechtějí množit...           Lída
Identifikace rostliny, 13.7.2017
Kyprej vrbice. Dlouho kvete - dělá trs šířky cca 50cm, v cca 80-140cm, nakvétá postupně, mají ho rády včely. Snese vlhko i sucho, mám ho na zahradě asi 3x .           Lída
Problém se zahradou, 13.7.2017
Pokud máte půdu takovou, jak píšete, mohlo by to být i podnožemi u stromků. Díra "o něco větší naž bal" je dost relativní pojem, v písčité zemi spíš větší jáma a vzrůstnější podnož, aspoň podle zkušeností u nás.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika