Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliník - nemoc? , 20.7.2017
Nemoc to nebude, nejspíš spálené sluncem - stačí trochu vody na listu, funguje pak jako lupa...           Lída
Nově zasazený Habr, 20.7.2017
Tady máte stránky, které jsou věnovány právě habrovým plotům... http://www.habry.eu/?name=hnojeni-habru&page=stranka11&reklama=no&position=&icona=&language=&vyberstyl= Lída
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 19.7.2017
Tak to buďte rád. U nás to zas letos dost řádí - většinou částečně kadeřavost i přes postřiky, monilióza se vyřádila na meruňkách, dost stromků v okolí nepřežilo. Mšice řádí neustále od jara do této doby. Jabloně na listech moc strupovitosti nemají... celý příspěvek >
Nově zasazený Habr, 19.7.2017
Čerstvě vysazené rostliny se nehnojí, sázené teď nejdříve zjara.           Lída
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
ps - viz  Tis červený aneb Kolik semínek zabije člověka?
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
Pane Stanislawe, ale u bobulek tisu je jedlý jen míšek, semena uvnitř jsou prudce jedovatá, dítěti stačí několik kousků k nebezpečné otravě - a které dítě bude z bobulky vybírat semínka...   Jinak v kultivarech tisu se vyznáte jistě líp,... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 17.7.2017
Levandule chce plné slunce, mezi tůjemi bude mít stín. Spíš ji můžete dát před tůje za slunné strany. Navíc levandule vyžaduje v zimě spíš sušší prostředí, smaragd je dobré při oblevě zalít (jako každou stálezelenou rostlinu).   Lída
Pěstování jarních bledulí, 17.7.2017
ps - polostín až stín mají, jde tam slunce až později odpoledne, srdcovce se tam daří - rostou kousek vedle. Vláhy mají poměrně dost, i když bahýnko ne. Snad jedině to hnojení v zimě, hnojívám cereritem zjara, ale na podzim jsem tam pohodila kompost,... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 17.7.2017
Mně ale kvetou, obě už asi 4.rok... Jen se nemnoží, jsou pořád jen dvě. Semena udělají, zelené semeníky mají. Jenže když se váhou položí na zem, tak je pak už mezi listy waldsteinie nevidím - jestli je nesežerou slimáci nebo něco...  Ten pán, co... celý příspěvek >
Vijan rajčat odnožuje, 17.7.2017
Asi to je odrůdou, mně to dělají Bejbina každoročně, hlavně ze spodních starších vijanů. Uštipovala jsem ty konce, protože bych to pak měla moc zahuštěné. Co to udělá při ponechání jsem nezkoušela.  Lída
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 17.7.2017
Jedovaté to je všechno, pokud máte děti, měla bych z tisu obavy, červené bobulky lákají. Kromě toho roste opravdu hodně pomalu, hlavně tak prvních pět let. Za tu dobu vám smaragdy solidně povyrostou a jsou celý rok svěže zelené. Buxus bych nevolila s... celý příspěvek >
Poznej houbu - hřib smrkový?, 16.7.2017
Hřib imigrant ...           Lída
Co je to za skalničky?, 16.7.2017
Ten jsem asi opravdu přeskočila. Nejpřehlednější by pro příště bylo přihlásit se a dát očíslované rostliny do jednoho příspěvku, takhle člověk nevěděl, na který příspěvek zrovna kliká. Lída
Určení keře, 16.7.2017
Podle čtyřech lístků květu i způsobu řezu to vypadá na clematis jackmanii, kvete na nových výhonech.          Lída
Co je to za skalničky?, 15.7.2017
To nic, časem získáte praxi i vědomosti, když budete mít o zahradu zájem . Taky bydlím v paneláku, ale na zahrádku chodím od dětství.   Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika