Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik nebo ne?, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, po pátečním krupobití vypadá zahrada jako příprava na siláž. Myslíte, že má smysl kromě rajčat stříknout Acrobatem i nakládačky, případně brambory a cibuli? Nakládačkám a bramborám zůstaly jen šťopky, cibuli kousky natí délky 5-10cm. V době... celý příspěvek >
Poznate druh smrku?, 9.7.2017
Jen si tipnu - omorika?  Naživo jsem ho neviděla...           Lída
Pozná někdo tuhle krasavici?, 8.7.2017 Obsahuje fotku
Jsou jich stovky odrůd, teď má zrovna v letním katalogu velký výběr Lukon Bulbs. Mám cca 15 druhů, ta na fotce je Julie Newmar...         Lída
Latnatá hortenzie, 8.7.2017
Vybarví se postupně, vydržte!           Lída
Co je to za stromek? Co má za chorobu?, 8.7.2017
Přiznám se, že jsem si toho taky nevšimla - myslíte si, že je to ona? Ale kdyby se nechaly jen ty mladé výhonky dole? - třeba se tam ještě nedostala...  Lída
Trava pod Thujema, 8.7.2017
Podívejte se na osevní trávníkové směsi do stínu...           Lída
Co je to za stromek? Co má za chorobu?, 8.7.2017
Dát do země nebo větší květináč. Ta trocha staré země ho neuživí. Další možnost by byla dát novou zem a nechat jen mladé výhonky u země. Chorobu nemá, ale nemá z čeho žít.           Lída
Prosba o určení rostlin, 6.7.2017
Sanvitalia procumbens - sanvitálka.           Lída
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
U nás se zalévá, ale letos s kým jsem mluvila, tak si stěžuje na mizerný česnek, i ti, co ho mívali vždy ukázkový. A prakticky ho všichni sklízeli cca o 14 dnů dříve, než obvykle...            ... celý příspěvek >
Angrešt - co to z něj vyjelo?, 6.7.2017
Z ušlechtilé části ne, ale může vyrůst z místa roubování.           Lída
Postřik octem - poraďte, 6.7.2017
Tak si zkuste ten pořad v tv na počítači najít a přehrejte si ho...
Vadnoucí třešeň, 6.7.2017
Však jsem psala, že záleží i na půdě... Ale v každé půdě platí, že stromky je lépe zalévat dostatečnou dávkou vody méně často, než častěji malým množstvím.                 Lída
Listy rajčat - cestičky?, 5.7.2017
Mildo, nejsem žádný odborník ... Na té první fotce to viditelně "něco" žere. Pokud to žere natolik moc, že to rajčatům vadí, použila bych Decis nebo Calypso. Pokud to žere málo, nechala bych to být, chemie je i bez toho dost. Na té druhé fotce... celý příspěvek >
Vadnoucí třešeň, 5.7.2017
Asi bych ji jednorázově důkladně zalila, ona zálivka po konvi dvakrát týdně je spíš takové cvrndání, kdy se sice zvlhčí povrchová vrstva země, ale voda se nedostane do hloubky (také záleží, jakou máte... celý příspěvek >
Problém s Rebarborou, 4.7.2017
Moje rebarbora má stonky také červené jen na kousku u půdy. Ale vždyť stonky stejně před konzumací oloupete tak, že je jen zelená...         Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika