Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrudu jablek, 27.7.2017
Ta druhá by L.L. mohl být, máme ho a vypadá teď nějak tak.    Lída
Záhada, 27.7.2017
Řasy - na netu uvádí příčiny : špatná propustnost půdy, špatná výživa trávníku, sekání příliš nakrátko. Doporučují hlavně provzdušňování půdy.   Lída
Co je to za trávu?, 27.7.2017
Nějaká ozdobnice (Miscanthus) to bude, záleží na výšce, o.velká dorůstá 2.5-3m.           Lída
Identifikace rostliny, 26.7.2017
Řekla bych, že ano - i podle barvy semtam červeného listu. Jen se divím, že ještě není oďobaná od ptáků, milují ji.           Lída
Nerostou?, 26.7.2017
V okolí HK rostou, včera s kamarádkou za 2,5h každá vrchovatý košík - většinou poddoubáci, pár babek, kozáků a růžovka. Zpracovávám ještě dnes... Rostou i holubinky (v těch se nevyznám), pošvatky (při transportu se drobí).... celý příspěvek >
Kaktusy vhodné do polostínu, 25.7.2017
Mám nějaký R. s hubenějšími články, kvete drobounkými bílými kvítky. Dostala jsem kousek na památku od zdrav sestřičky z rehabilitace, po určení druhu jsem nepátrala, fotku také nemám, ještě jsem ho nefotila. Ale podmínky tyhle žijící na stromech... celý příspěvek >
Cyprustek Gold Rider hrdzavie zvnutra, 25.7.2017
To je normální, vevnitř nemá světlo a neasimiluje. Dělají to všechny jehličnany.           Lída
Kaktusy vhodné do polostínu, 25.7.2017
Zkuste epifytické kaktusy (Rhipsalis, Epiphyllum ap.) - druhy viz např. wikipedia, snesou částečné zastínění. Ten Rhipsalis mi nešel ani na okně, nejvíc se mu líbí nahoře na ledničce pod stropem, takže slunce nemá vůbec(i... celý příspěvek >
Javor cukrový (Acer saccharum), 22.7.2017
Vysazené v květináčcích dát na polostinné místo někam pod korunu stromu. Mohlo by to být i tím substrátem, jak je uvedeno výš. Používám zeminu ze záhonu smíchanou s kompostem.           Lída
Umirajici stromecek, 22.7.2017
Píšete, že jste ho zkoušeli léčit - jak?   Lída
Dozraje ještě?, 21.7.2017
Asi je to tak i jinde - včera na trhu měli několik odrůd meruněk v bednách a všechny plody velikosti max.pětikoruny... Odkud je do Hradce dovezli, nevím.    Lída
Umirajici stromecek, 21.7.2017
A jak je na tom s vláhou? Smrčky koření mělce, v horkách zálivku potřebují. Mě loni uschnul jeden mini, co jsem měla řadu let (jednou v horku přeschnul a už to nerozdýchal). Navíc všechny stálezelené potřebují občas zalít i v zimě při... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
Nestříkám jahody, maliny, ostružinu, zimolez, muchovník, rybíz, jostu, třešeň, višeň, ryngli, jabloně, lísku, ořešák, vinnou révu (labrusca). Z ovoce stříkám broskve +nektarinku, hrušně, švestky, angrešt, kdybych měla meruňku, tak i... celý příspěvek >
Cervene listy, 21.7.2017 Obsahuje fotku
Fotky z netu :           Lída
Cervene listy, 20.7.2017
Nemoc to není, je to nějaký deficit ve výživě. Tipuji draslík, ale určitě se ozvou zdejší vinaři  .           Lída         
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika