Příspěvky uživatele - 248.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém se zahradou, 13.7.2017
ps - jak jste připravili stromkům zem před výsadbou?
Problém se zahradou, 13.7.2017
Na množství plodů meruněk, třešní atd.mohou mít vliv i vhodní opylovači v okolí (záleží na odrůdách). K hnojení je lepší hovězí hnůj, koňský je sice výhřevný, ale živin tolik jako hovězí nemá.Jinak tříletá nektarinka teprve začne plodit, nejdříve... celý příspěvek >
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 12.7.2017
Kotlová koruna není nutností.           Lída
Roundup, 11.7.2017
...zaroundupovanou           L.
Roundup, 11.7.2017
...No a máte zahrádku perfektně zasolenou... Nebo kam myslíte, že se ta sůl splaví?  I když asi bych ji raději měla zasolenou, než za roundupovanou .        Lída
Co s tim?, 10.7.2017
Dívat se na něj, jak pěkně kvete...           Lída
Roundup, 10.7.2017
Asi takhle - cca před deseti lety jsem zakoupila malé balení Roundapu, že jím zlikviduji pozůstalé výmladky po zlikvidovaném šeříku na kmínku. Roundup jsem dodnes neotevřela a výmladky holt občas ustřihnu (vykopat je nemohu, je tam jabloň a... celý příspěvek >
Jak instalovat jezírko?, 10.7.2017
Aničko, zapouští se celé, rantl bude v úrovni země.          Lída
Jak rychle roste arónie?, 10.7.2017
Keř roste rychleji, na kmínku pomaleji. Kolik za rok nevím, ale u nás dorůstall celkový průměr keře i stromku cca 120cm, u keře tatáž výška (nebyl nijak řezaný).           Lída
Co je s rajčaty?, 9.7.2017
Ani jedno, mají málo vápníku.           Lída
Co se zarostlou haldou ornice?, 9.7.2017
Asi neporadím, jak si představujete. 100m2 není tolik, asi bych vzala rycí vidle a šla se na haldu trochu opalovat. Herbicid bych použila (pokud vůbec) až později na to, co vyleze po ručním odplevelení (asi vytrvalé plevele rostoucí i z kousků... celý příspěvek >
Srovnání a rekonstrukce trávníku, 9.7.2017
Nejsem "trávníkář", takže nevím, jestli bych postupovala správně. Hrbolatá místa bych trochou zeminy vyrovnala kdykoliv, i teď, tráva za pár dní zeminou proroste. Klidně bych i dosela prázdnější místa, jen bych před výsevem trošku hráběmi rozrušila... celý příspěvek >
Postřik nebo ne?, 9.7.2017
Díky... Postříkáno - ještě jsem jim k Acrobatu přidala Vitality komplex, co jsem měla, uvidíme, jestli to bude co platné... Jinak ty kroupy rozmlátily kdeco, u některých sousedů i skla na sklenících (fóliáky vydržely). Zlatý fík měl díry do dvou... celý příspěvek >
Postřik nebo ne?, 9.7.2017
Díky za reakci. Mrkev, celer a petržel také přišly o většinu listí, ale ty jsou v zemi, tak tam to snad bude dobré. Ovoce moc není (pár kousků), zjara zmrzly květy. A kvůli čtyřem jablkům na stromku jabloně stříkat nebudu. Ale díky za tip... celý příspěvek >
Postřik nebo ne?, 9.7.2017
ps - otlučené listí jsem už obrala a vyhrabala (zatím kromě brambor, to musím dnes).         L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika