Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durman, 5.1.2012
Prosím ještě jednou o radu, v kterém roční období je nejlepší ořezat Burgmansii-Durman a řízky nechat zakořenit? děkuji Petr 
Pennisetum glaucum Purple Baron, 8.8.2011
takže si myslíte že ani skleník, či přímo za oknem v pokoji nee?
Vrba roubovaná převislá - růst, 8.8.2011
Zdravím, také by mne zajímalo na jaké podnože je nejlépe roubovat vrby a kde se dá tato podnož opatřit? Děkuji za info
Durman, 8.8.2011
děkuji, který měsíc, cca termín, jak dlouhý cca necháváte kmínek, necháváte nějaké listy? Jaké je procento zakořenění?
Pennisetum glaucum Purple Baron, 8.8.2011
nějaký návod by nebyl?
Kdy sazet konvalinky?, 7.8.2011
Dobry den, chtela bych se zeptat, kdy je vhodna doba zasadit konvalinky? Diky moc, Teri.
Durman, 4.8.2011
poradíte jak množit tuto rostlinu nejlépe z řízků?
Pennisetum glaucum Purple Baron, 4.8.2011
Pennisetum glaucum Purple Baron, zdravím, máte někdo nějaké zkušenosti z touto okrasnou trávou, především se mne jedná o její přežití naší zimy, děkuji za veškeré informace.
Magnolie - hnědnutí okrajů listů, 3.8.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, čím by mohlo být způsobeno hnědnutí (zasychání) okrajů listů u Magnolie. Letos jsme si pořídili dva mladé keříky a oba mají tento problém. Měří momentálně cca 70cm a jdou do květu. Žádné škůdce jsme nenašli, vody mají... celý příspěvek >
Zimolez Brownův - Lonicera x brownii Fuchsioides, 3.6.2011
zakoupili jsme zimolez, dle barvy květů (oranžovo červené) zřejmě Brownův či nějaký kříženec tohoto druhu, možná mandarin. Chtěl jsem se zeptat na nejvhodnější rozmnožování zimolezu? děkuji
Popínavka Vistárie - podmínky pěstování, 3.6.2011
připojím i svůj dotaz ohledně Vistárie, letos jsme ji zakoupili také, a dali k pevné stěně (kari síť) myslím že se "cítí" dobře páč má celý den plné slunce. Chtěl jsem se zeptat ohledně rozmnožování. Dočetl jsem se že řez snáší velmi dobře. Je možné... celý příspěvek >
Přísavník a loubinec, 3.6.2011
Parthenocissus tricuspidata - přísavník trojhrotý & Parthenocissus quinquefolia - přísavník pětilistý můžete mne někdo poradit, dá se rozmnožovat řízky i v tomto již letním období červen a více... nebo počkat s řízky až na jaro... vhodný postup při... celý příspěvek >
Mrazuvdorné palmy a podobné exotické rostliny pro začátečníky, 29.5.2011
Takto jsem měl asi začít, můžete mne prosím lidičky napsat k uvedeným rostlinám alespoň 3 druhy nejsnadněji pěstované v našich klimatických podmínkách (Znojemsko) a vhodné pro začátečníka abych se v tom mohl lépe orientovat a mohl začít tyto druhy... celý příspěvek >
Opuntia robusta pěstovánání ze semene, 29.5.2011
prosím o základní radu při pěstování ze semene předem moc děkuji a. nejvhodnější substrát b. výška substrátu c. hloubka zasazení semene d. jak daleko od sebe cca semena sázet e. materiál nádoby, (může být i průhledný) f. zakrytí nádoby... celý příspěvek >
Yucca aloifolia - Juka aloolistá, 29.5.2011
Zde na tomto foru jsem nenašel konkretní věci co mne zajímají. Může mne někdo podrobněji poradit či doporučit zajímavé odkazy. Určitě jako každý začátečník bych nechtěl nic zanedbat a mít co nejvýší procento vyklíčení. Yucca aloifolia - juka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika