Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrba roubovaná převislá - růst, 27.5.2011
ááá, děkuji, děkuji, pár dní jsem byl pryč od pc, zítra udělám jak jste doporučil, vše jsem pochopil :-)
Palmy, Martinsicuro - Itálie, 21.5.2011
díky za cool informace, květináče vyměním, jaké mrazuvzdorné palmy by jste doporučil pro začátečníka?
Callistemon - štětkovec, 21.5.2011 Obsahuje fotku
Callistemon laevis - štětkovce volně vysazené - Volně vysazenou rostlinu musíme na zimu patřičně zabezpečit. V předchozích dvou zimách stačilo jen vysoko zahrnout kořeny např. mulčem, listím apod. a zbytek rostliny schovat do několikanásobné vrstvy... celý příspěvek >
Cotinus coggygria "Golden Spirit" - ruj vlasatá, 21.5.2011
díky
Palmy, Martinsicuro - Itálie, 21.5.2011 Obsahuje fotku
Palmy dovezené z Martinsicuro - Itálie pomůže mne někdo určit o jaké palmy se jedná, dostal jsem je darem bez pojmenování. Dále bych chtěl poprosit o konkretní odkaz či radu jak je v našich podmínkách pěstovat, nejlépe zasazené v zemi venku bez... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 21.5.2011 Obsahuje fotku
opět děkuji za info, ad kilmarnock: páska není utažená je tam ponechaná vůle a pásky budu měnit, mohu spodní větvičky ostříhat v tomto termínu? Ostříhat všechny a ponechat pouze tu vyvázanou? ad arbuscula: posílám znovu foto červeně označen... celý příspěvek >
Cotinus coggygria "Golden Spirit" - ruj vlasatá, 21.5.2011 Obsahuje fotku
dostal jsem od přátel loni tento stromek viz foto bez určení, chtěl jsem se zeptat zda se jedná o Cotinus coggygria 'Golden Spirit' - ruj vlasatá. děkuji za info Petr
Vrba roubovaná převislá - růst, 21.5.2011 Obsahuje fotku
u té druhé vrby Arbuscula to myslím není nutné, taktéž přikládám raději foto. Nad roubem roste nová větev středem vzhůru takže si myslím že stačí upravovat řezem. Je má domněnka správná?
Vrba roubovaná převislá - růst, 21.5.2011 Obsahuje fotku
dnes hned z rána jsem ten kilmarnock vyvázal, doufám že správně, raději přikládám foto
Vrba roubovaná převislá - růst, 20.5.2011
děkuji Vám moc za informace, Vaše konkretní vyvazování jediné větve se mne líbí asi nejvíce, myslel jsem si že kmen roste také :-( Až daná větev doroste do určité potřebné velikosti jak docílím dalšího rozvětvování? Řezem? Nebo se automaticky na... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 20.5.2011
Jsem zahradník amatér, začátečník, taktéž jsem si pořídil Salix arbuscula a salix kilmarnock převislé větve roubované obě jsou cca 30 cm velké, chcete mne říci že již neporostou že kmen zůstane takto velký??? Dá se s tím něco dělat?
Salix arbuscula, 20.5.2011
děkuji :-)
Salix arbuscula, 18.5.2011
dobrý den, zakoupil jsem si roubovanou vrbu Salix arbuscula, i po delším hledaní nemohu najít obsáhlejší informace o tomto druhu. poradí mne někdo prosím. děkuji rytychs@gmail.com
Už vám raší okrasné trávy?, 15.4.2010
Mám stejný problém, poradí někdo? Díky Zdenca.
Strihani a nestrihani travin, 31.3.2010
Lído, děkuji.Zdenca.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika