Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moze nevykvetly petour na kompost?, 14.1.2013
Ten nožík V posledních dvou řádcích mne zaujal, jako dobrá myšlenka, kterou se může urychlit jednocení. Prosím o doplnění, zda s ním podřezáváte tedy oddělujete zelenou část od kořenů, nebo vyrýpáváte jednocené i s kořeny? 
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 14.1.2013
Mám ho taky. Tedy ten malý výsevní strojek na tyčce od smetáku.Neumím s ním regulovat hloubku výsevu. Stále musím sledovat, zda se kolečko otáčí, nebo se zadrhlo o větší hroudečku. V případě zadrhnutí se kolečko neotáčí, ale sune a semena... celý příspěvek >
Sterilovaná červená řepa na boršč, 14.12.2012
Další velmi dobré využití červené řepy je sterilování NEVAŘENÉ červené řepy a bílého zelí
Zvuková indikace rozsvíceného světla ve sklepě, 13.11.2012
Co spínací hodiny, které se nastaví na hodinu a pod a vypnou světlo po této nastavené době?
Krmítko pro ptáčky, 28.10.2012 Obsahuje fotku
Krmíkto na neplodící hrušku 
Druh česneku, 23.10.2012
Stránky pana Kozáka jsou přístupné stále.Dám ve vyhledávači: česnek Jan Kozák a máte to
Konzarvace pórku, 3.10.2012
Prosím o recept, zní to zajímavě.
Dýně hokkaido, 28.8.2012
Asi na té síti něco bude, protože i u mne byly dýně nejhezčí, když se začaly plazit a mít plody na plotě.
Bílé skvrny na malinách, 23.8.2012
Bílé skvrny mám také, neřeším to. plody jsou dobré.
Fenykl obecný, 22.8.2012
Sel jsem fenykl letos v dubnu, rostliny jsou metrové, že je musím uvazovat, strašně kvetou, předpokládám, že semeno i letos uzraje.
Kustovnice čínské, goji napadení listů, 18.8.2012 Obsahuje fotku
vkádám foto listů goji, může mne někdo říci o co se jedná a jak to ošetřit. Díky 
Napadení vrby plísní, 18.8.2012 Obsahuje fotku
Přej pěkný den, našli jsme na našich dvou Vrbách žluto oranžovou plíseň viz foto, prosím o info o co se jedná a jak s tím bojovat. Děkuji za odpovědi. 
Sušení česneku, 10.8.2012
Česnek "hore nohama " do vázy funguje perfektně. Zkuste ho vyztužit špejlíi nebo podobně.
WC na zahradě jak na to?, 10.8.2012
Proč je nutné splachovací? Nevsakuje-li voda, je nutná jímka na vyvážení, nebo chemické WC.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 25.7.2012
Nálevy na okurky jsou super, ale musíme si to trochu ulehčit, zvlášť pro ty, kteří zavařují okurky po menším množství |5 sklenic a pod.| Každý rok je ve Znojmě soutěž o nejlepší zavařenou sklenici okurek. Vítězný recept z r. 2008:  vždy do jedné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika