Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení česneku, 9.7.2012
Hlavně ne na slunci, ale v průvanu ve stínu. Jeden rok jsem polovinu česneku vyhodil, protože jej slunce při sušení "spálilo". Zesklovatěl a smrděl. Zachránily se jen zastíněné ve svazku.
Nehasene vapno na zahradu?, 9.7.2012
Vápnění zahrady má mnoho důvodů. Především upravuje kyselost půdy, zlepšuje vázání prvků v půdě, dezinfikuje půdu a další. Vápno rozhazuji brzy na jaře, většinou, když je ranní přímrazek, abych se nebořil v blátě. Používám vápenný hydrát.,Někteří... celý příspěvek >
Čím škodí mravenci?, 27.6.2012
Mravenci na mé zahradě skutečně potřebovali rostlinnou šťávu. asi u 10 ks kedluben načali krček rostlinky a ta se potom ve větru vyvrátila. Dalo mi chvíli práci, než jsem jednoznačně odhalil mravence. Sazenice už byly pěkně silné cca 10 až 15 cm na... celý příspěvek >
Mšice na kopru a špenátu, 5.6.2012
Celý záhon cca 3x4m jsem trhal po listech a bral jen listy bez mšic.Je to úžasný několikahodinový relax!!!
Mšice na kopru, 5.6.2012
Jak se mšic na kopru zbavujete? Postřik kopru chemicky neuznávám.
Cibule je velká jak pažitka, 5.6.2012
Cibule ze semínek se seje v březnu co nejdříve to počasí vydrží. Seji většinou Alici ze Semo.Cibuli jsem přetrhával asi před třemi týdny. Cibule je již dostatečně velká a "jede". Dělá mi radost. Podobnou zkušenost, jakou zažíváte vy s malým nárustem,... celý příspěvek >
Kedlubny - přímý výsev x sadba, 24.4.2012
Seji kedlubny přímo na pozemek dost brzo,  letos už mají 2 cm, rovnež tak koupím na trhu sazenice cca 20 ks. Ze zkušenosti vím, že mé vyseté je skoro dohoní, vzhledem k tomu, že na trhu je nemají otužené a ty zastaví na chvíli růst. Jinak vyseté... celý příspěvek >
Polníček, 22.4.2012
Polníček seji v srpnu pro podzimní sklizeň, a pak kolem 15.9. pro sklizeň na jaře. Nyní sklízím poslední trsy. Brzy by šel do květu.Nezná někdo dobrý recept na polníčkový salát?
Česnek, 12.4.2012
Nesázel jsem česnek Ing. Kozáka a zmrzl mi také. V tom, jestli byl česnek od něj, to rozhodně nebude.
Kultivátor, 10.4.2012
Samozřejmně to jde rozhrábnout hráběmi nebo kopáčem, Ale po zpracování kultivátorem má půda rozhodně lepší strukturu, hlavně ideální pro setí drobných semen. Nemůžu na elektrický kultivátor dopustit, i když bych to hráběmi mohl rozrábnout také,... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 10.4.2012
Soused dal na i na poměrně velké stromky jakýsi vak, asi předem ušitý, dole svázal a je vysmátý. Takhle zakryl 10 stromků
Petržlen, 2.4.2012
Zkuste zaset víc odrůd. Já si na zahradě seji 5 odrůd petržele a při sklizni je poznat velký rozdíl ve velikosti i kvalitě mezi jednotlivými odrůdami. Zaset co nejdříve.
Česnek a mrazy, 29.3.2012
Letos mi česnek z 90 procent zmrzl. Po zjištění jsem dne 26.3. zasadil česnek, který jsem měl na spotřebu. Jsem zvědav na sklizeň...
Durman, 14.3.2012 Obsahuje fotku
Burgmansii-Durman, začátkem ledna 2012 jsem s hlavního kmenu zařízl kmínek asi 20 cm dlouhý a dal ho do vody za okno kde je zespodu slabé vyhřívání od topení, během 14 dní již měl kořínky, tak jsem uřízl ještě jeden , taktéž bez problémů... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 5.1.2012
Zdravím a všem přeji šťastný nový rok, chtěl jsem se zeptat odborníků na dvě věci, jedna tu již bez odezvy zazněla, na jaké podnože je nejlepší vrby roubovat a kde se dají opatřit, je možné třeba odnož z Klimarock naroubovat na odnož vrby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika