Příspěvky uživatele - 147.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strihani a nestrihani travin, 30.3.2010
Prosím o radu, loni jsem si koupila trávu (Stipa Tenuifolia), prodavačka mi řekla, že je to stálozelená tráva a že se nestříhá. Jenže já ji mám z 90% uschlou, tak nevím jesli ji mám uříznout nebo ne? A nebo mi nepřežila zimu a je po ní? Díky za rady... celý příspěvek >
Datlovnik - pestovani ze semene, 5.3.2010
Já myslela semínko co roste na té palmě (datlovníku).
Datlovnik - pestovani ze semene, 4.3.2010
Já jsem semínka ve vodě neměla vůbec, dala jsem je hned do květináče a rostou v pohodě. Zdenca
Mišpule japonská, 22.11.2009
Mišpuli japonskou jsem si přivezla z Chorvatska, jako malou rostlinku. První tři roky jsem ji měla v květináči a na zimu jsem ji schovala do studené garáže. Potom už byla dost veliká a do garáže se nevešla. Nevěděla jsem co s ní, tak jsem ji zasadila... celý příspěvek >
Co to je?, 2.10.2009
Micuko, ta včela o které píšete je prý včela černá a je celkem vzácná. A ten "kolibřík", ten u nás poletuje taky, viděla jsem ho sedět na zdi a vypadá jako nějaká můra. Zdenca
Co s chrysantemou po odkvětu?, 28.9.2009
Marie díky, Zdenca.
Co s chrysantemou po odkvětu?, 25.9.2009
Omlouvám se Všem,  tato diskuze je o chrizanténách, ale... Paní Marie, Vaše pampová tráva je opravdu krásná. Můžete prosím napsat Váš postup na přezimování.  Zima se blíží, tak bych přivítala radu.    Mám pampovou trávu... celý příspěvek >
Neznámá řecká květina, 18.9.2009
Název nevím, ale řekla bych, že to není kytka, ale keř. Viděla jsem ho růst i v Chorvatsku. Zdenca
Houba (?) na mulcovaci kure prevazne u tuji, 7.8.2009
Zdravím, mám to (houbu) na kůře taky.  Tuje s tím nemají podle mne nic společného. Já to řeším stejně jako Vy, když se objeví, tak to prostě seberu a vyhodím. Když jste tu kůru sypal, neměl jste ji náhodou starou? Protože mně se... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 31.7.2009
Zdravím, taky doufám, že ta kůra bude na zemi kolem stromů. Nejsem žádná ničitelka.  A určitě ji převařím. Ahojky Zdenca
Pěstování orchideí, 31.7.2009
Díky za obrázek té kůry. Tak hrubou ji ta má orchidej nemá. Počkám až odkvete a jak se jí bude dařit.  Když to nebude dobrý, tak se poptám a jinak vyrazím do lesa, ale pšššt.  Zdravím Zdenca
Pěstování orchideí, 30.7.2009
Karlosi, díky za popis. A tu kůru z lesa nepřevaříte, myslím, že se v ní schovávají všelijaké breberky. A co můčovací kůra, ta by nešla použít. Zdravím Zdenca
Pěstování orchideí, 30.7.2009
Díky, já ji mám novou,  snad ji nějakou dobu nebudu muset přesazovat  (doufám, že mi přežije a na přesazení taky dojde).Ještě bych se Vás paní Věrko zeptala na to zalití,  napsala jste, že až květináč nebude orosený, tak zalít. Orosený... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 29.7.2009
Děkuji Všem (zvláště paní Věrce2) za rady, jsem úplný začátečník, pro mě každá rada dobrá. Zdravím Zdenca
Pěstování orchideí, 28.7.2009
Zdravím pěstitelé orchideí. Pročetla jsem si diskuse a moc chytrá z nich nejsem. Měla jsem dvě (Phalaenopsis) a obě mi, promińte to slovo, chcíply. Začaly mít měkké, gumové listy, no prostě bylo po nich. Ač se mi orchidee moc líbí,  už jsem si... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika