Příspěvky uživatele - 79.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny, 1.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu co to je za rostlinu, keř, nebo strom??? Dostal jsem ho loni, byl přivezený z jižní části Bulharska, Letos se rozrostl ale nevím o něm nic, zatím se ho bojím vysadit ven, snad příští rok, Albízie to není tu mám a je uplně jiná. Zatím... celý příspěvek >
Kumoi, 22.6.2010
toudle dobou by měla listy mít pokud je měla loni, zdá se že si asi pořídíte jinou
Hurmikaki, tomel japonský, 22.6.2010
Je to nějaký roubovanec, ale jaký bohužel tetuším, přežil zimu tak, že měl obalený kmínek skelnou vatou, letos je obalený květy, polovina jich už opadla bez opylení, tomel roste v Lysé nad Labem, uvidíme jestli bude mít plody a hlavně jak kvalitní.
Hurmikaki, tomel japonský, 20.6.2010 Obsahuje fotku
Konečně mi začína kvést, zda se mi že se opozdil, jak je to u Vás s tomelem a hlavně, opylujete ho ručně, nebo nějaká havět to zařídí, začím jsem včelu u něho veděl, trošku mě zaráží, že má dost světlé listy čím ho hnojíte???
Automatické zavlažování, 19.6.2010
Svepomoci jsem ji dělal taky nakombinoval jsem orbit s gardenou a šlape jak hodinky, jsem spokojený a zahrada taky
Hurmikaki, tomel japonský, 3.6.2010
Tak to je opravdu divný, že neraši nicméně byla vcelku špatná zima a chladné jaro, taky jsem si myslel, že jsem přišel o cicimek a dneska jsem našel pár narašených pupenu - takže bych ten tomel ještě nepohřbíval, má se oteplit tak mu měsíc klidně... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 3.5.2010 Obsahuje fotku
tak konečně mohu hodnotit, kaki přežilo a má se čile k světu!!!
Asimina Triloba, 3.5.2010 Obsahuje fotku
začíná mi asimina kvést, bohužel druhá ještě ne, takže letos neochutnám, hlavní je, že přežily venku zimu bez úhony.
Hurmikaki, tomel japonský, 28.2.2010
zima byla skutečně trošku větší než jsem mohl předpokládat, kaki mám zasazené prvním rokem ve volné půdě, stromek kolem 1m, ještě je brzo hodnotit jestli přežil a nebo ne, každopadně jestli začne rašit nahodím sem foto - jsem ze středního polabí.... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 27.11.2009
led žárovka by měla mit alespoň 60 led žárovek aby svítila jako 40W žárovka při odběru 3W - Takže úspora by tu byla, na netu v aukcích se nechá pořídit kolem 120 Kč. Jaká je výdrž nevím, udávají 50 000 hodin a může se rozvěcovat a zhasínat, startuje... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 23.10.2009 Obsahuje fotku
Vyrostl mi první mini plůdek na tomelu, ale je ještě tvrdej jak ořech a tak si myslím, že je ještě se sklizní čas. Proč je ten můj tak mrňavej fakt netuším.
Červenomasé broskve, 17.10.2009
vypadá zajímavě, kde se dá sehnat??? díky za info!
Fíkovník, 7.10.2009
to je fakt semeno žádný veliký tam není ale spoustu miniaturních, proč nás tady rozesmíváte???
Ziziphus, 24.6.2009
před měsícem jsem zasadil stromek od pana Matějky a rozkvetl mě, je velikej kolem 150 cm, ale upozornil mě, že s dozráváním plodů to u nás bude horší a podle průběhu letošního léta asi opravdu nic nedozraje, Trošku se bojím zimy snad nebude veliká a... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 20.6.2009 Obsahuje fotku
Zkouším co se dá, ale taky mi na broskvoni a nektarince zežloutli listy, přivezl jsem si kontejnerovanou broskvoň zasadil a zalíval, začli usychyt lístky a po měsíci žádný přírustek a lístky opadavají, mám jí zrušit nebo čekat jestli se ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika