Příspěvky uživatele - 79.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 28.5.2011 Obsahuje fotku
tak to je pravda, docela omrznul, druhý tomel taky, ale je větší a tak nějaké poupě zustalo a kopodivu na jedné nové větvičce vytvořil dvě nová poupata
Granátové jablko, 28.5.2011 Obsahuje fotku
Tak to by mě zajímalo taky jestli není potřeba nějaký jiný druh na opylení, rozkvete a pak květ odpadne, letos mám jenom 2 poupata, protože jsem rostlinku vyndal děsně brzo a popálil mi jí jarní mráz.
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011 Obsahuje fotku
Po zasazení s balem začala broskvička pomalu chřadnout a nějak se jí ani lístky nezvětšují tak ji to co odumírá odstřihávám, zajímalo by mě co dělám špatně, normálně jí zalívám, zasazená byla i s balem do docela velké jámy s dobrou půdou - poradí... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 29.4.2011 Obsahuje fotku
jsem trošku na rozpacích, asimina mi narašila a ukázala květní pupeny a pak najednou uschla, jako kdyby jí ranila mrtvice, a to si rostla 2 roky v pohodě její sousedka je letos krásně nakvetlá ale nebude mít opylovače, škoda
Fíkovník plody, 29.4.2011 Obsahuje fotku
Tak jak se probouzejí po zimě fikovníky, u mě dobrý je vidět už i nějaký fíček
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 29.4.2011 Obsahuje fotku
tak ten detajlík trošku odpokračuju, je vidět už květní pupeny tak jsem celej napnutej jestli konečně zaplodí, je to nikita a jsem z polabí Nymbursko
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 20.3.2011 Obsahuje fotku
Jaro je tu a druhá zima mojeho tomelu zvládnuta v pohodě, nejnižší teplota u nás byla jenom -18,5 stupně, ještě neplodil je malinký, ale příští rok by snad mohl.
Jak na aerifikaci? Čím?, 8.3.2011 Obsahuje fotku
a takle vypadá ten nástroj
Jak na aerifikaci? Čím?, 8.3.2011 Obsahuje fotku
Jaro je tady a tak jsem žasnul kolik stojí ty vidle, vyrobil jsem si asi za 20 Kč aerofikační jehlu a začal s ní opichovat ve volném čase trávu, zasypavam to tím pískem co se dáva do zámkovky, sousedi si ťukají na čelo co blbnu, ani já tomu moc... celý příspěvek >
Čajovník, 4.2.2011 Obsahuje fotku
Jak se daří vašim čajovníkům??? Tomu mojemu byla asi pořádná zima tak uvidíme jestli se nastartuje a poroste!
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 4.2.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, po odkrytí zimního zazimování se zdá, že můj loni na jaře zasazený blahočet přežil zimu bez větších problémů, jak je to u vás???
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Nezapomeňte si nechat místo na něco netradičniho - jako je tomel, paw paw, cicimek, muchovnik, zimolez kamčatský, moruše, mini kiwi.
Ziziphus, 19.9.2010 Obsahuje fotku
Tak s tím koprem asi na tom něco bude, loni mi krásně kvetla a nic, letos kousek od ní byl kopr a hups už má 4 plody a tak přiští rok přímo pod stromek vyseju kopr, ještě by mě zajímalo jak poznám jestli jsou plody zralé???
Synsepalum dulcificum, 19.9.2010
Jestli to někdo pěstujete tak hoďte nějaký info a fotky. Díky
Jak zabránit zelenání betonové terasy?, 11.8.2010
řasa je previt proste bych to postříkal modrou skalici, v bazenu to řasu zabíjí tak proc ne na betonu,-
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika