Příspěvky uživatele - 79.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dřív? Bofix, či hnojivo?, 27.2.2012
asi bych nejprve provedl aerifikaci, pak vertikutaci, zapískoval a pohnojil
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 24.2.2012
Je to klasika, nejnižší mrazy -20, ale to asi tak nevadilo, spíš že nebyl vůbec sníh, kryt byl jenom ze chvojí a takovej halabala, jestli se rozroste přidám příští rok ke chvojí ještě geotextílii
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 23.2.2012 Obsahuje fotku
letos teda dostal od mrazů blahočet na zadek, tak uvidíme jak poroste, a jak u Vás po zimě?
Hurmikaki, tomel japonský, 29.10.2011 Obsahuje fotku
je podzim a moje mini plody tomelu, zřejmě nějaká pidi odrůda
Ziziphus, 20.10.2011 Obsahuje fotku
dneska jsem je otrhal, jaká je úroda u Vás???
Hurmikaki, tomel japonský, 12.9.2011 Obsahuje fotku
Jak Vám rostou??? Mám je teda mrňavoučký co?
Kde a jak zasadit fíkovník, 28.8.2011 Obsahuje fotku
Mě se osvědčila kupodivu západní strana a samozřejmě je u zábrany sice dřevěné, alespoň nějaké, ty co mám u jižní strany a u zdi si rostou taky dobře, ale ne tolik, čím víc se od jara vyštipuje tím víc nasazuje fíky, samozřejmě, že to chce zimní... celý příspěvek >
Olivovník, 20.8.2011
nevim nevim s tou mrazuvzdorností u nás, okřeny se nechají přeci v půdě lehce zazimovat, ale dřevo na vzduchu to je horší a myslím, že olivovník není opadavá dřevina, takže listy 100pro zrmznou, zimovat by se měl podle mě jako citronovník
Bledé listy na broskyne, 13.7.2011
Mám stejný problém, tekuté železo nezabralo, hořká sůl taky ne, slyšel jsem, že pokud broskev nemá kyselejší půdu není schopná vstřebat tyto složky, nevím co na tom je, okopal jsem broskvoň a rozhodil jsem kolem ní rašelinu uvidíme co se stane.
Hurmikaki, tomel japonský, 21.6.2011 Obsahuje fotku
roste dobře, je to viržínec pár květů má a zjistil jsem, že největší nepřítel je průtrž mračen a vítr,  protože urazí květy i pouhá veliká kapka, všiml jsem si tohoto jevu u granatového jablka, kde kapky urazily asi 10 květů tak jsem šel... celý příspěvek >
Fíkovník Smokvoň, 12.6.2011
takových lidí je určitě hodně i já, protože to je to nejjedodužší je to děsnej plevel. klimaxpzavináčseznam.cz
Odpuzovač hadů, 11.6.2011
Nerozumím tomu, až tak, ale předpokládám, že se had rád vyhřívá a tak bych mu někde mimo vedle zahrady vybudoval kamenné plato na které bude svítit sluníčko a v zahradě bych udělal automatické zavlažování které sepne několikrát denně třeba jen na... celý příspěvek >
Actinidia deliciosa Jenny, 2.6.2011 Obsahuje fotku
Taky nejsem moc spokojený, mám ho třetím rokem, vždy na jaře omrzne a vyráží znovu, začínám přemýšlet nad nějakou jarní ochranou, asi mi jen živoří, dám mu ještě rok a pak ho vyhodím
Aktinidie, kiwi, 1.6.2011 Obsahuje fotku
v polabí už dokvétají, tak snad úroda bude veliká
Ziziphus, 1.6.2011 Obsahuje fotku
tak jsem kopr pod stromek zasel, jarní mráz k mému úžasu přežil bez jedinného zmrzlého lístku a to mi pomrzly rostliny na celé zahradě, tak uvidíme kolik letos bude plodů, ale na to je ještě dost času
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika