Příspěvky uživatele - 21.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé mušky - smutnice, 17.3.2010
Na smutnice existuje asi jen chemie nebo vyměnit zeminu. Někde jsem četla, že ty mušky neškodí, ale velmi škodí ty jejich larvičky v zemině a můžou zlikvidovat celou květinu. Tak nevím. Já to už nyní řeším tak, že každou zeminu nejdříve spařím vroucí... celý příspěvek >
Třešeň do tří metrů výšky, 16.3.2010
Vážený pane, to co vidíte na obr. 2 možná špačky také plaší, ale je to u silnice na sloupě veřejného osvětlení a je to městský rozhlas. Na špačky a kosáky nic nepoužívám, problémy moc velké nedělají, více mi „ cukají s nervy“, když... celý příspěvek >
Třešeň do tří metrů výšky, 16.3.2010
Jen pro úplnost nejsem profík v oboru, ale amatér věnující se ovocnářství zhruba 10 let (měl jsem a mám velmi dobrého učitele - také amatéra ovocnáře - jehož znalosti jsou na profesionální úrovni)  J Adam
Třešeň do tří metrů výšky, 16.3.2010 Obsahuje fotku
Tak 500Kč bych rozhodně za třešen asi nedal, posuďte sami - kontejnerovaný stromek v Holovousích již správně postavené první větve myslím, že 150- 160 Kč, výběr až neskutečný  - ochota maximální, Fytos o pár korun více. Při alespoň základních... celý příspěvek >
Kdy zastřihávat broskvoně, 16.3.2010
Máte pravdu, broskve řezat a řezat a nebát se. Opravdu jsou to vrby. A taky potřebují hodně vody /vlastní zkušenost/.
Kdy zastřihávat broskvoně, 15.3.2010
Jsou tu jiní daleko zkušenější odborníci než já, ale já bych řekla, že záleží na tom, jakou korunku u broskve chcete. Já i moje tchýně máme proskve s dutou korunou a nemůžu si tento tvar vynachválit. Dobře se stříhá, dobře se sklízí plody a... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 15.3.2010
Nevím, ale nebylo by nejlepší pozvat si někoho s traktorem a stromy vytáhnou traktorem /tak to děláme my/. Je to za chvíli a bez použití chemie a čekání až se pařez rozloží.
Jabloň Kordona, 14.3.2010 Obsahuje fotku
lepší fotku již bohužel nemám, tenkrát jsem fotil spíše kvůli plodům, je zajímavě, že mám asi 3 roky Sonet, Rondo, Cumulus, ale obdobné problémy, jako měla Kordona se zde zatím neobjevily... Tohle byl zhruba 4 letý stromek , o potížích s... celý příspěvek >
Jabloň Kordona, 13.3.2010 Obsahuje fotku
a ještě obrázek...
Jabloňová stěna, 13.3.2010 Obsahuje fotku
Vážený pane, nevím sice jak vysoko se nachází Vaše pozemky, ale já jsem zhruba 40 km od Jihlavy, směrem na Prahu zhruba ve 450 m - ale chráněná poloha mezi domy a vězte, že jen málo odrůd co jsem zkoušel vykazovalo větší problémy, pokud... celý příspěvek >
Jabloň Kordona, 13.3.2010
To zřejmě vypadá, že jste řízla do terminálu, u sloupovitých jabloní na terminál vůbec nesahat. Mám s Kordonou obdobnou zkušenost, jablka velmi fádní, strom roste jako topol, zvláště pokud zastříhnete terminál. Už je u borůvek jako mulč... ... celý příspěvek >
Řez třešně?, 9.3.2010 Obsahuje fotku
Jako naprostý začátečník si dovoluji požádat o radu, zda a eventuelně jak ořezat třešni, kterou jsem zasadila loni na jaře. Fotografii přikládám. Díky za každou radu a názor.
Jak ostříhat loňskou meruňku, 7.3.2010
Připojuji se k panu Stanislawu. Vypadá to, paní Evo, že to opravdu není meruňka, ale spíše broskvoň.
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 6.3.2010
Jsem žena a máme u domu zahradu přibližně tak velkou jako Vy. Já osobně doporučuji sekačku motorovou a s pojezdem! Když přeci nebudete chtít sekat s pojezdem, tak ho jednoduše pustíte. Výběr sekačky je jen na Vás a záleží jak se trefíte. My máme z... celý příspěvek >
Kruhové fleky shnilé trávy v trávníku, 3.3.2010
Řekla bych, že jde o plíseň sněžnou. Lenka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika