Příspěvky uživatele - 21.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování polních okurek?, 2.3.2010
Čtu zde hodně o roubování skleníkových okurek a chtěla bych se zeptat, zda se roubují i polní salátové okurky? A zda to má event. smysl roubovat polní okurku? Lenka
Kocour občůrává dveře, 1.3.2010
Mám úplně stejný problém, přestože máme vykastrovaného kocoura a ne kočku. Cizímu kocourovi se zalíbily naše dveře a obden nám je značkuje. Vyzkoušela jsem už snad všechny rady - smradlavé voňavky, pánské parfémy, ocet a pod. Nic nepomohlo. Teď už mi... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 1.3.2010
Myslím, že jste nic nezkazila, já chtěla ošetřit postřikem dnes, ale kvůli větru to nešlo.
Jak založit korunku u švestky, 1.3.2010
Jsem naprostý laik, a proto prosím o radu, jak založit korunku u švestky, kterou jsme zasadili na podzim. Stromek vypadá tak, že nad zemí je naroubován a ve výšce cca 60-70 cm byl pravděpodobně zkrácen a z tohoto místa rostla asi tak 1,5 m dlouhá... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 24.1.2010
Na Silviu jsem nenarazil, ale podle toho co mi sdělili s Holovous : Andera=Melrose x Rubín, obdobné rodiče   má dále i Rosabel- tyto dvě odrůdy jsou středně citlivé na strupovitost Flordika, Frosta, Fragrance jsou... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 21.1.2010
výsledky degustace v Hořicích z 1/2010- Andera na 6 místě, jinak jsem na tom stejně - vysadil jsem letos na podzim - něco naroubováno, něco dovezeno z Holovous  + ještě další nové odrůdy.        J. Adam
Jabloň rozela, 18.1.2010
Mám 2 stromy na podnoži M26 ve tvaru štíhlých vřeten, stáří 5 let, tedy zřejmě jedny z prvných stromků, které začal Fytos prodávat. Velmi dobře obrůstá plodonosným obrostem, snadno se tvaruje,  jablka jsou velmi kvalitni chuťově, vyrovnaná... celý příspěvek >
Abies lasiocarpa compacta umístění, 28.11.2009
Všechny jedle ma jí rády vlhčí, úrodnou půdu a přistínění.
Listnáč z Chorvatska, 23.8.2009
Jedná se o některý druh rodu Cercis-Zmarlika
Topfirst, 10.8.2009
Asi neni zcela v pořádku posuzovat podle prvních plodů(asi 10), ale přibližně ve 450 m na Vysočině v chráněné poloze  , na podnožích St.Julien bych to viděl tak  , že Topfirst bude asi o 10 dnů až 12 dnů ranější, slaďké, oproti Katince... celý příspěvek >
Vzdálenost kompostu od hranice pozemku, 24.7.2009
To je škoda, že neexistuje určení vzdálenosti kompostu od hranice pozemku, protože to by nám ho pak hodní sousedé neudělali naschvál pod okny a dětem kousek od pískoviště. Lucišek
Co je to za jehličnan?, 20.7.2009
Podle mého názoru se jedná podle rozmístění a tvaru jehlic o jedli bělokorou (Abies alba). Ještě se podívejte jestli má nesmolnaté pupeny, pak je to určitě ona. Jirka
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 13.7.2009
S kulovitou korunou se pěstuje Catalpa bignonioides ´Nana´
Sciadopitys verticillata - prosychá, 9.7.2009
Sciadopitys má rád rašelinu a nesnáší plné slunce. Pokud máte menší rostlinu, přesaďte jej do polostínu a dejte mu hodně rašeliny. Na zahradě máme cca 4m vysoký a daří se mu velmi dobře. 
Co je to za ker?, 3.7.2009
Jedná se buď o Lonicera involucrata (zimolez zákrovečný či zákrovnatý) nebo o Lonicera ledebourii (zimolez Ledebourův), které se od sebe velmi těžce rozeznávají. Pokud se týká plodů na internetu jsem našel, že jsou buď jedovaté, což prý je asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika