Příspěvky uživatele - 21.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč nekvete broskvoň, 17.4.2010
Tak to bych byla ráda. Ale vůbec jsem nenašla ani ty vymrzlé pupeny? Tak uvidím a budu se těšit na příští rok.
Proč nekvete broskvoň, 17.4.2010
Prosím o radu. Mám 3. rokem broskvičku Harbinger, loni v srpnu /nechala jsem 3 broskve na ochutnání/ jsem jí ostříhala a vyrazilo strašně moc výhonů, které jsem již nechala.  Letos ale na těchto výhonech vůbec není žádný květ. Poradíte proč... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 14.4.2010
U nás sice již mírně narašené jsou, ale ještě včera jsem řezal rouby z nových odrůd ze Střížovic a za ty roky se mi nestalo, jak píše pan Vysloužil, že by se neujaly. Ještě dnes jsem objednával v Sempře podnože M9, a na roubování je dost času (chce... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 14.4.2010
Vážený pane Petere Šichtaneci, včera večer jsem uvažoval co bych Vám poradil a dospěl jsem zhruba k tomuto závěru.Asi bych v tomto případě volil formu palmety nebo špalíru, i pokud mají stromky první větve v 80 cm do 160 cm by se měli vejít další dvě... celý příspěvek >
Postřik Baycorem proti mrazu?, 14.4.2010
Přímo na etiketě je napsáno 1-2 dny před předpokládaným mrazíkem.
Podnože Krymsk 1 a Krymsk 2, 13.4.2010
Předloni jsem koupil z Nizozemí dovezenou Viktorii na podnoži Krymsk, vloni pak již v nejmenované plzeňské školce... Hagantu na Krymsk2 aTOp Taste na Krymsk 1, při cestách u ovocnářských firem jsem si všimnul, že podnože buď také koupili nebo začali... celý příspěvek >
Výchovný řez třešně, 13.4.2010 Obsahuje fotku
Odrůdu stejnou jako Vy na G5 jsem dovezl z nejmenované plzeňské firmy..., výhon vysoký skoro 180 cm s jedním bočním výhonem dole(byl poslední tak ber nebo ne..), zakrátil jsem terminál na zhruba 70 cm, pod pupenem z kterého poroste terminál jsem... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 13.4.2010
Višně ve stěně nepěstuji a ani jsem na to při cestách po Česku zatím nenarazil, s třešněmi Vás odkážu na diskuzi Třešeň do výše tří metrů, kde jsou jednak obrázky a dále seznam mnou pěstovaných odrůd, který bych doplnil pouze o odrůdu Amid a Sylvanu... celý příspěvek >
Slíva, Švestka, Renkloda, 11.4.2010
Asi mám pro Vás zkušenější primitivní otázku, ale chci koupit nějaké stromky na zahradu a nevím jaký je rozdíl mezi slívou, švestkou a renklodou. Chtěla bych, aby plody byly sladké, šťavnaté a pokud možné větší.  Doporučte mi, prosím dle Vašich... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 10.4.2010
Ano, takže můžete vsadit mezi ně ještě jeden stromek a budete je mít 1.25 m od sebe, takže pokud použiji Vaši terminologii tak "ramena" budou 0,625m a budete na tom stejně jak vidíte na mých obrázcích, na 2- 2,5 metru sázím... celý příspěvek >
Jabloňová stěna, 10.4.2010
Když jsem zhruba před 10 lety začínal prakticky bez znalostí, dlouze jsem uvažoval jak daleko od sebe- literatura říkala 0,8- 1,4m, zvolil jsem 1,2 a myslím že je to zcela optimální pro podnože M9 a JTE-E, Jo-ha není problém, u některých odrůd... celý příspěvek >
Ovlivnění růstu rajčat, 9.4.2010
Máme meruňku Bergeron a cca 2 m od ní minipolíčko s rajčaty. Rajčata jsou jako pěst a meruňka také krásně roste a nyní i začíná kvést. A to vše v nadmořské výšce 450 m.
Ovocná stěna z hrušní, 8.4.2010
Mohu jen potvrdit názor p. Mirka i p. Botičky, Na vhodné podnoži není problém, ale nelze bez znalostí  , dle mé zkušenosti se prakticky neliší od pěstování štíhlých vřeten jabloní,  používám vzdálenost 1-1,2 m mám okolo 20 odrůd ,... celý příspěvek >
Nový stromek broskve, 8.4.2010
Určitě ostříhat, také bych nechala asi 4 větve, ale jinak dle p. Vysloužila. Je to broskvoň a uvidíte jak vám krásně vyroste. Hlavně zalévat! L.
Fenix, Petra (p. Kumšta), 8.4.2010
Cena zhruba 3.85 Kč za očko (mají to i ve své nabídce), Od každé odrůdy jsem dostal zhruba po dvou prutech někde i tři pokud byli slabší nebo menší, vše perfektně označeno a stejně tak i zabaleno. Po objednávce tady byly do týdne. Myslím, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika