Příspěvky uživatele - 21.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba - cerne tecky na vetvickach a kminku, 8.4.2010
Tak já nevím, ale pro jistotu bych to postříkala oleoekolem proti přezimujícím škůdcům.
Fenix, Petra (p. Kumšta), 8.4.2010
Všech pět odrůd p Kumšty dorazilo z Holovous dnes v pořádku , cena slušná, rouby také            J. Adam
Klar, Klaret, Klasik, 6.4.2010
Vloni na jaře jsem vysadil Zurnu na podnoži St. Julien, vyhnala zhruba metrové výhony, letos se objevují již první květy, mělo by jít o velmi ranou plodovou odrůdu myrobalánu, přesnější popis všech těchto odrůd je v atlasu odrůd ovoce od Dr.... celý příspěvek >
Poraďte, jaké zahradní čerpadlo, 3.4.2010
Prosím o Vaše názory, jaké zahradní čerpadlo mám koupit. Vybrala jsem si značku gardena 3000 a nebo güde. Která značka bude lepší?
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 2.4.2010
Používám písek Benko, ale o žádných peletkách do kočičího WC nemám přehled. Můžete mi, prosím, objasnit co to je ty peletky a eventuelně název, pod kterým se můžou koupit. Díky.
Broskvoň Red Haven, 2.4.2010
Také se tomu divím, u nás v n.v. 450 m roste jak blázen a mám co dělat, abych jí usměrnila.
Benjamin - opadávají mi lístky, 2.4.2010
Nemáte ho někde v průvanu, na to je Benjamin dost citlivý. L.
O jaké převislé rostliny se jedná?, 31.3.2010
Tu první květinu bych tipla na žumen /cissus/ u druhé nevím.
Fenix, Petra (p. Kumšta), 31.3.2010
Včera jsem objednával odrůdy p. Kumšty v Holovousích(rouby)  , nevím jaká je nyní u šlechtitele situace, ale dřive rouby neposkytoval. S Holovousy mám většinou jen velmi dobré zkušenosti - ochota a... celý příspěvek >
Polokmen jablone Hana, jak bude velika?, 31.3.2010
Tak je to jasné a bát se nemusíte, tam nebudete potřebovat snad ani štafle a vše půjde ze země , pokud chcete zapěstovat štíhlé vřeteno tak trochu rad z praxe  , žádné velké stříhání(když stříhat tak polovina dubna) , větve... celý příspěvek >
Zhoustnutí habrů, 31.3.2010
Připojuji se, také máme habrový plot 3. rokem a zatím jsme ho nechali dorust jen na 3/4 m a stříháme 2x ročně. Už je odspodu krásně hustý a žádný terminál neřeším. Roste si do výšky sám, i když 2. rokem také začal růst spíše do šířky, teď si to už... celý příspěvek >
Polokmen jablone Hana, jak bude velika?, 30.3.2010
To záleží na tom, na jaké podnoži je Vaše jabloň naroubovaná, pokud byste tuto informci sdělil byla by odpověď vcelku jednoduchá, je zde celá řada odborníků, která by Vám obratem sdělila, jak vysoké schůdky případně štafle nebo žebřík... celý příspěvek >
Vzdálenost u ptačího zobu, 23.3.2010
Děkuji za Vaši odpověď. Koupila jsem sazenice od Starkla - jsou pěkné cca 50 cm vysoké a pěkně silné i s pěknými kořínky. Je vidět, že jsou zkrácené. Myslíte, že je mám nyní při zasazení ještě zkracovat nebo ne. Lenka
Vzdálenost u ptačího zobu, 23.3.2010
Prosím o radu jak daleko od sebe vysadit sazenice ptačího zobu. Chci vytvořit živý plot před rodinným domkem. Někdo radí 0,5 m někdo 30 cm. Poraďte prosím. Díky.
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 21.3.2010
Nevím zda je to správně, ale já stříhám levanduli po odkvětu, asi tak o polovinu. Levandule mi nevymrzá a je krásně kompaktní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika