Příspěvky uživatele - rbata

Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 4.11.2015
Jenže obalované osivo je pro mne zbytečný luxus, zůstanu u svého - jak vy říkáte "mrhače osivem" které mám v podstatě zadarmo. Tohle např Přesný secí stroj 1001-B jsou pro mě vyhozené peníze, a to je ten levnější.
Vcelarstvi, 4.11.2015
U nás toho moc není, jsem v rovině a nejbližší les je asi 7 km. Ale díky právě "kolchozům" které pěstují řepku, jsou dnes výnosy medu nadprůměrné. Být to kousek od lesa, bylo by to ještě lepší, ale i tak se to proti minulosti výrazně zlepšilo.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 4.11.2015
Dobře, pokud se tak vyznáte v secích strojcích, poraďte jaký je vhodnější.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 2.11.2015
Semeno řepy nemořím a ještě jsem za 30 let neměl problém s padáním klíčních rostlin ani s hnilobou. Navíc vámi uváděná cena nesedí. U fazolí izolační vzdálenost je asi 6 m, u hrachu 2 m, luskoviny jsou většinou samosprašné. Vyjímkou je bob - ten... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 11.10.2015
Tak mi řekněte, jak s pytlíkem semínek za 25 Kč osejete 1500m2 řepy. Já si dělám osivo sám a pokud koupím řepné semeno tak ne pytlík za 25 Kč
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 23.8.2015
Ano  - je to on
Zelenina pre prežitie, 20.5.2015
S obilím je problém s mlácením - to už je lepší kukuřice.
Zelenina pre prežitie, 20.5.2015
Mužete sít na jaře, ale vyrostou vám z toho obludy obrovské, duté a dřevnaté. Já seji po česneku a úplně to stačí.
Fialové brambory, 20.5.2015
Židovské brambory jsou topinambury. Batáty jsou sladké brambory.
Oka - Šťavel hlíznatý (Oxalis tuberosa), 8.5.2015
Tak jsem podle návodu zasadil pár hlízek. Jsem zvědavý na výsledek.
Jakon, 4.5.2015
Až to budete sázet na pole, tak ty trsy rozdělte nožem na menší. A nebo rozdělte rovnou teď a přesaďte to do více květináčů.
Rozdeleni druhu tykvi a jejich vzajemna sprášitelnost, 17.3.2015
Tady je návod jak udržet odrůdy tykve čisté. Popř. tady.
Jakon, 17.3.2015
Jde to. Zrovna jsem se díval, jak to pěkně zakořeňuje.
Hořký tuřín, 11.3.2015
Do not allow the plants to dry out as this will result in woody bitter flesh Takže jestli mu bylo sucho - může to být tím.
Lilek borůvkovitý S. scabrum Chichiquelite, 11.3.2015
Zase někde píší, že je jedlý, jedovatý stejně jako rajčata, nezralý. Dokonce snad i nať je jedlá. "In Africa it is cultivated as a leaf vegetable and for dye from the berries.[1] Zdroj
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika