Příspěvky uživatele - rbata

Kdo mi zabíjí slepice?, 30.4.2013
Napadl mě ještě jeden- mírumilovně vypadající "neřád" - ježek. Ale ten uloví slepici jen v noci pokud tato spí na zemi a nebo sedí na hnízdě. Vyžere ji, v podstatě zaživa, vnitřnosti.
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.4.2013
Pokud ta slepice nemá poškozený krk a je vyžraná hlavně z měkkých tkání mohl by to být mýval, ten je natolik drzý, že je - li vyrušen, vrací se ke kořisti když je vzduch čistý
Rumjanaja Zorka, 13.3.2013
Ja se pídil po Rumnjanoj Zorke, dostal jsem nějaké rouby z Ruska a je k tomu přibaleno pár roubů, prý lepší odrůdy Solněčnyj Zájčik (Солнечный зайчик). Oni mají... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 27.1.2012
Když zadáte do Googlu "Siewnik ogrodniczy jednorzędowy" tak je tam poměrně dost inormací - a pokud dáte "Obrázky" lze si ho i prohlédnout.
Kaštan jedlý, 24.8.2011
Na Olomoucku roste mnoho kaštanovníků na Sv. Kopečku. Jsou to potomci stromu v soukromé zahradě nedaleko lesa a sojky plody roznáší po lese. Některé z nich můj otec (byl na Kopečku dlouhá leta polesným) před lety vyzvedl a přesadil do parčíku v... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 28.4.2010
Dobrý den, sehnal jsem tento secí strojek - byl nefunkční, po opravě šlape, ale sháním k němu návod abych věděl jak jej nastavit při setí. Nemá někdo z vás? Děkuji předem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika