Příspěvky uživatele - Jarda.Vysocina

Udirna s grilem v jednom, 5.6.2013
Zdravím, taky hledám typ krbu ,  jako "103.140" zakladatel tohoto přízpěvku. V krbech, jako je na 1. obrázku lze jen douzovat nebo ohřívat a to většinou jen dřevěným uhlím a já chci topit dřevem a udit maso a ne jen ohřívat . Při... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 29.5.2013
Dobrý den všem, tak se mi asi pomalu daří likvidovat mravence . Za více než tři roky sežrali naprosto vše, co jsem jim dal a teprve nyní se zdá, že boj s nimi končí. Je pouze otázkou, co na ně vlastně zabírá. Jak jsem psal,... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 21.5.2013
Tak jsem koupil další bílý prášek na hubení mravenců  BIOTOLL - ale oni ho obcházeli a vůbec ho nežrali, i když bylo napsáno, že je aromatizován a že ho budou vyhledávat. Od známého jsem dostal maličké červené granulky proti... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 3.5.2013
Dobrý den, jak jsem psal výše, tito mravenci jsou asi nějaký lesní druh, protože  zde žili na jehličnatém stromě (píšu v předchozích přízpěvcích) a sežerou naprosto vše, co jim dám; třeba se na několik dnů ztratí, ale s teplem a slunečnými dny... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 2.5.2013
Dobrý den, tak plašič pracuje a mravenci jsou schopni lézt i po NĚM a nijak moc jim nevadí, asi to bzučení mají jako ukolébavku. Koupil jsem 3 l octa a rozprašovačem jim vždy nastříkám na cestičky - po půlhodině jim to už zase nevadí a klidně si... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 16.4.2013
Zdravím, tak tu máme půlku dubna a mravenci se zase probudili a začíná další boj s nimi. Veškeré chemikalie na hubení mravenců v uplynulých letech sežrali a daří se jim stále dobře. Velká škoda, že se nedá sehnat DDT, koupil bych toho kilo a byl... celý příspěvek >
Lazura na mokré dřevo?, 3.10.2012
Zdravím, taky jsem letos zjara nakoupil syrové řezivo - smrkové, co ještě v prosinci stálo v lese. nechal jsem ho proschnout asi 3 měsíce a i s penetrací byly potíže. Začaly se na dřevě zobrazovat šedé fleky a černé tečky a tak jsem toho nechal. Dál... celý příspěvek >
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 5.9.2012
Zdravím, já mám taky zkušenost . Koupili jsme bazen HAWAI 4.57x1.22 a již při sestavování se mi zdála konstrukce taková nejistá. Nepochopil jsem, k čemu tam je pojišťovací lano, které nic nejistí. Při naplnění do 2/3 jsem se začala konstrukce... celý příspěvek >
Do hnízd seno, nebo slámu?, 2.5.2012
Zdravím, chováme slepice už přes 40 let a věřte, že je pro ně nebezpečné vše, co není volně v přírodě. Dříve běhaly slepice po vesnicích volně a všude a večer se vracely domů. Že dokáží sežrat šroubek, podložku, kousek špagátku nebo drát,... celý příspěvek >
Laťové stínovky, 28.3.2012
Zdravím a chválím, velmi pěkné, můžete popsat postup a způsob spojení? Čeká mě to taky, budu mít přístřešek a od jihu mám nedaleko silnici, tak to tam přijde dát. Jarda
Skleník u zdi, 7.6.2011
Dobrý den, také uvažuji o stejné stavbě skleníku u zdi. Mám zděnou garáž z šamotových cihel, silnou 35 cm a ty jsou vyspárované, stojí tam už 40 let a její stěna je přesně na jih, dlouhá 4,5 metru. Myslel jsem, že je to idealní na to, abych k ní... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 3.6.2011
Zdravím a děkuji, našel jsem na netu a koupil jim jak " Buffet"   , tak dobré papání "Maxforce " , nejdří dostanou Maxforce,   po měsíci zase napíšu .   Jarda
Jak na mravence v domácnosti?, 1.6.2011
Tak jsem nakoupil na mravence "domečky" Effect a mravenci jsou stále , navíc jsem ve sladké vodě rozdělal kypřící prášek do pečiva a v jiné  zase kvasnice, jak jsem se různě dočetl.Vše jim chutná a je to déle jak... celý příspěvek >
Zemina do nového skleníku, 1.6.2011
Zdravím, já to dělám už nějaký takhle : do hloubky 20 cm navezu starou slámu, koňský hnůj, seno atd,  zasypu zeminou smíchanou s domácím kompostem (2 roky odleželý - tráva, drcené dřevo). Proleju vřelou vodou a nechám... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 27.5.2011
Zdravím, já jsem před třemi roky koupil AL-KO 32 VLE s košem ještě jedno náhradní "koště " a dělám zahradu třikrát ročně a tolik mechu, co ta mašinka dokáže vyhrabat jsem nikdy z trávníku nedostal. Pravda je, že ta malá kolečka vzadu nejsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika