Příspěvky uživatele - Jarda.Vysocina

Motorová pila Homelite, 25.4.2015
Zdravím, pokud nemaže řetěz, (měl jsem taky tuto závadu) je tam prý nedokonale upevněn v kole šnek, který tlačí mazivo. Nechal jsem si to opravit, je to na rozebrání celého motoru, cena byla 550 Kč. Jarda
Motorová pila Homelite, 24.4.2015
Zravím, letos se mi nepodařilo nastartovat pilu, jede jen na systič a to jen trošku puštený a tak to vypadá na membránu v karbecu  . Jen nevím kde koupit jak vyměnit - nařezala docela dost, má opraveno mazání řetězu, vše ostatní je v pořádku.... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 2.4.2015
Jasně, že jsem je namontoval dobře a nevydržely ani 2 roky  ; před montáží jsem sundal vnitřní ochrannou folii a na desky nalepil samolepky, po montáži jsem sundal i tu horní , kde měl být UV filtr. Vím, že na komůrkovém polykarbonátu síly... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 2.4.2015
Taky mám druhý rok hliníkáč s dutinkovým polykarbonátem 4 mm.(něco jako VeGa 7000 lux ). V lednu mi vítr odnesl 6 desek střechy a další začaly lítat předevčírem. Je to sice dobře vymyšleno ale zase českej-šmejd- lacinazahrada.cz dodává... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 3.9.2014
Ano a já měl tu smůlu, že jsem si koupil 1ks jabloň sloupovitého typu (odrůdu si nepamatuji) a po 8 letech to nikdy nic nemělo a taky to moc nevyroslo . Má to malé listy a tak to  asi  vykopu. Když si vzpomenu, jak to tam lidé... celý příspěvek >
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 30.7.2014
Zdravím, já jse se tímto problémem zabýval již několikrát a moje zkušenost je smutná. Pokud v blízkém okolí je nesečená tráva plná pampelišek a jiných plevelů, za 3 roky nebude po původní trávě, ať je jakákoliv, ani stopy.Pokud bude rok suchý,... celý příspěvek >
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 2.9.2013
Zdravím, taky se musím pousmát, jak ten přizpívající nade mnou. Když jsem byl malý (bylo mi 8 let) zkoušel jsem síct trávu kosou. Chtěl jsem to umět a maminka mě to učila ono mi to nešlo. V 15. letech mi říkala, že to musím umět a ono mě to nebavilo... celý příspěvek >
Stále vysoký obsah chloru v bazénu, 19.7.2013
Odborný rozbor vody, ten vám odhalí, co je za problém. Tady to zadarmo a bez rozboru asi nikdo neurčí - leda by byl věštec... Jarda 
Sekačka špatně hazí trávu do koše, 9.7.2013
Zdravím, měl jsem stejný problém. Stará elektrická sekačka sekla i dosti vysokou trávu a to i vlhkou a to celých 8 roků. Jelikož je šasi z platu, chvěním prasklo a tak jsem si koupil novou. Už při pohledu jsem viděl, že je vše jinak a... celý příspěvek >
Dosažení správné teploty v grilu na uhlí, 21.6.2013
Zdravím, měl jsem podobný gril a taky byl problém s teplotou, která se nechtěla dostat přes 200°C. Laboroval jsem se vzduchem i s briketami, stejně jako vy. Náhodou jsem koupill na jedné čerpačce loni na podzim neznačkové laciné brikety ve výprodeji,... celý příspěvek >
Udirna s grilem v jednom, 21.6.2013
Děkuji Vám za přesný info. Jarda z Vysočiny.
Udirna s grilem v jednom, 18.6.2013
Jak velké kusy (kolik vážily, byly naložené?) jste udil a jakým dřevem jste topil, jakou teplotu  a za jakou dobu to bylo hotové? Jarda
Solarni odpuzovac krtku, 12.6.2013 Obsahuje fotku
Já jsem koupil toto " Odpuzovač mravenců, katalogové číslo: 2874 kusů: 1, cena/j: 332,- Kč  " od FLAJZARa, na baterie 3x1,5 V typ D, myslel jsem, že je to český, ale tento je od CONRADa. Na DERAMAXu je mají taky a asi ty české, ale jsou... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 12.6.2013
Tak já mám čtyři tyto rotační plašiče asi 10 let a otáčí se na ocelovém drátu a pěkně si klepou, vždycky po čase je přemístím. Krtkům to skutečně nedělá dobře; ne, že by na zahradě nebyli, to jsou, chytil jsem letos dva, ale tolik krtinců, co mají... celý příspěvek >
Co s "udírnou", 5.6.2013
Dobrý den,  udělejte přesný nákres a přiložte ho k přízpěvku. Bude to pro posouzení nejlepší a myslím, že vám někdo poradí, jak udírnu zprovoznit. Je tu mnoho šikovných a zkušených uzenářů.  Jarda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika