Příspěvky uživatele - 62.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromková růže: sázení a zazimování, 5.1.2008
Vážená paní, nechte si místo čaje poslat zralé šípky. Semena vydrolíte, stratifikujte si je, na jaře vysejte. Lehce pod povrch. Mohou vzejít 2. rokem. Budete mít šípků, že zamoříte Ameriku. Držím palce.
Jahody, 3.1.2008
Jsem podobného názoru. Pleju nedávám, ale jahody mám. Pokud mi je nesežerou srny.
Problémy s plodností morušovníku, 3.1.2008
Vážená paní, buďte ráda, že Vám moruše neplodí. Půl života jsem měl přede dveřmi černou moruši. Ovoce je to fádní, až nechutné. Ovšem někomu může chutnat. Podivuji se, že se věnujete zde v této rubrice takovému ovoci. Doporučuji Vám pěstovat rakytník... celý příspěvek >
Výběr sekačky na vysokou trávu, 2.1.2008
Podobný problém s nákupem řeším i já. Sekačka nebo Panter se sekačkou. Vše je vývoji. Když koupím Panter mám naději. Při koupi sekačky  jako jednoůčelovém stroji, naděje na širší využití stroje padá.
Kvalita sekačky na trávu na stroji Panter firmy Dakr?, 1.1.2008
Máte někdo zkušenost se sekačkou na trávu s použitím víceůčelového stroje Panter od české firmy Dakr?
Thuje z Obi a Baumaxu, 21.12.2007
Já bych chtěl mít ty peníze, co jste za to dala. Zasaďte smrčky, je to domácí rostlina, já jsem, ve Fóru četl vůči smrku odsudky. Je to pouze neumění. Kde je seženete? Radá snadná. Náletové s. možná seženete. Nebo v lesnické školce. Víte, já už... celý příspěvek >
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 19.12.2007
Já jsem rovněž vyjádřil "odborný hold" panu Stanislawovi. Jeho zkušenosti rovněž ukládám. Měl jsem drobnou připomínku, která rozhodně nebyla vulgární, pomlouvačná atd. Toto nemám ve zvyku. Bohužel byl tento text stažen.  Zdeněk Dukát litujíci
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 19.12.2007
Vážený anonyme, já podobně jako p. Vysloužil vysazuji košíkářskou vrbu podél Berounky. Košíky nepletu, ale chtěl bych udělat potenciálním zájemcům radost. Roubuji plané jabloně, hrušky, vysazuji ořechy. Proč? Abych udělal radost druhým. Vám pane X... celý příspěvek >
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 18.12.2007
Vážený, já mám strašně rád kritiky, ale ne ty, kteří se bojí podepsat pod svůj názor s úctou  Zdeněk  Dukát
Pěstování jehličnanů ze semen, 17.12.2007
Vážení pěstitelé, má někdo zkušenosti s vegetativním množením jehličnanů. Jedle, smrk a .j S pozdravem Zdeněk Dukát  zdendukat@volny.cz
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 17.12.2007
Ty semena tam skutečně jsou. Strom je dost chudák, ale plodí. V předvánoční době je to pro mne velký dárek. Doufejme, že semena budou mít slušnou klíčivost. Byl jsem rád, že nacházím něco, co ostatní míjejí. Je mi však dost líto, že těchto stromů je... celý příspěvek >
stěna, 4.12.2007
Vážené zahradnice a ...ci, pěstujte meruňky u zdi. Nemusí to být na zdi. V dnešní době oteplování, naraší meruňky velmi časně. Pozdní mrazík skosí květy. Jako letos. Pár meruněk  jsem měl pouze na meruňce u zdi stodoly. Neboť budova vyzařuje... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 30.11.2007
To, že přestali vyrábět kalotraktory TZk 10, 14, je zločin. Kdyby majitelé Vari přesedli do těchto traktorů, už by nikdy nechtěli  ze sedadla. Pokud někdo ví nebo prodává Tzk 10 nebo14 v ceně  do 30 000, at  se ozve. Mám Tzk 10 mnoho... celý příspěvek >
roubování meruňky, 23.11.2007
Vážená paní, píšete, že meruňka měla. Tedy není již mezi námi? Naroubovat meruňku není problém. Roubuji  na špendlík. Za kůru. Popisoval jsem tento způsob. Byl jsem vymazán. Jsem z Prahy 13. V prosinci nařežte rouby. Vyzrálé letorosty. Doručte... celý příspěvek >
Tečky na bramborách, 23.11.2007
Tečky na bramborách jsou zapouzdření  škůdci X, nemohu si  na název momentálně vzpomenout. Až název najdu doplním. Brambory jsou poživatelné,nepoužívejte na sadbu. Nesázejte na stejné místo. Háďatka se chovají obdobně. Z D
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika