Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malinoostružiník. Zdivočel?, 26.5.2015
Proboha, pokud by měly ty potvory růst až do 2,5m, to by mi udělaly čáru přes rozpočet. Myslel jsem, že se budou spíš plazit a vděčně popínat na konstrukci, kterou jim připravím. Mám na ně udělané mnohem nižší popínátko (drátěnku) a taky jsem počítal... celý příspěvek >
Malinoostružiník. Zdivočel?, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Tak to je dobrá zpráva. Jen je mi divné, proč se vůbec nepodobá původnímu pokroucenému keříku, co jsme koupili a který jsem vplétal do drátěnky..
Malinoostružiník. Zdivočel?, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, manželka koupila asi před 3 roky beztrný malinoostružiník. Ovoce z něj bylo velmi málo ale teprve sílil.  Už loni se objevily podivné rovné, tlusté, dužnaté výhony, které se nepodobají klasickým výhonům malin či ostružin, které se... celý příspěvek >
Semenáček broskvoně?, 20.5.2015
Pokud to nemá být žertovný dotraz , tak broskev to rozhodně není, takhle stromek nevypadá.. Jestli plevel nebo kytka nevím, ale já tohle vytrhávám jako plevel.
Mravenci na ovocných stromech, 17.5.2015
Taky jsem předloni koupil Stromset.  Zapatlal jsem jsem se při tom pořádně a na uchycení jsem musel použít kousky drátku, protože přiložené pásky mi nějak nefungovaly. Na HLADKOU kůru velmi mladých stromků to funguje dobře (mravenci nemají kudy... celý příspěvek >
Olej na údžbu nářadí, 28.4.2015
Transformátorový olej určitě nepatří na zahrádku!  Některé trafo oleje (DELOR) obsahují polychlorované bifenyly – PCB. To je zdraví škodlivá látka a oficiální likvidace takových olejů je nákladný proces.  Naštěstí, jak píšete, není legálně... celý příspěvek >
Čím podpořit odnožování josty a rybízu?, 27.4.2015 Obsahuje fotku
Vím o čem píšete. Taky jsem podědil stařičkou jostu na kratičkém kmínku a u ní je těžké dosáhnout nějaké bujné obnovy větví. Jediné, co můžu je trochu sestříhat těch pár starých starých větví za rozvětvením. Ale postupně se obnovují. Naštěstí mi... celý příspěvek >
Dvouruční pákové nůžky na živý plot - různé mechanismy, 31.3.2015
Děkuji za tipy. Koupil jsem ty první 114770 s ocelovými převody. Už jsem s nimi trochu stříhal a zjistil jsem, že to není úplně jednoduché a že to chce, jako všechno, cvik. Zvláště nad hlavou a ve výšce do stran.
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 31.3.2015 Obsahuje fotku
Nový výhon roste z původního starého kmene. Dneska jsem odhrabal hlínu abych se přesvědčil. Jedno očko vypadá, že se probudilo a pučí. Srůst není moc pěkný . Na boku plátku jsou velké spáry.  Zdá se mi, že výhon postupně odumírá, protože... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Shodou okolností jsem dnes nalistoval jeden obrázek ve starší knížce. Píšou, že se hnojivo vpravuje do půdy pod tlakem - což mi nepřipadá moc jednoduché pro amatérské použití. Ani injektor asi nebude běžnou výbavou zahrádkáře.  Takže zbývá ta... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 24.3.2015
Už to bude pomalu rok, co pan Jarda napsal "Já si každopádně pořídím aspoň jednu lopatu, nebo rýč z bronzu a budu pokusovat sám." Doufám, že se s námi podělí o výsledky pokusů. Já za sebe můžu říct, že kdybych si koupil rýč za 4000Kč, tak... celý příspěvek >
Dvouruční pákové nůžky na živý plot - různé mechanismy, 19.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, uvažuji o koupi ručních nůžek na živé ploty, keříky apod. Mám málo rostlin, na elektriku to není, ale stříhání obyčejnými sadařskými nůžkami je úmorná piplačka. Našel jsem na stránkách jednoho výrobce několik různých typů, lišících... celý příspěvek >
Biool, Oleoekol apod. - domácí výroba (?), 8.3.2015
Dobrý den, Když si čtu složení Bioolu, tak píšou, že obsahuje 55% řepkového oleje a je pochopitelně bio a eko.  Co tak může být zbývajících 45%?  A kdybych vzal řepkový olej z kuchyně, smíchal s vodou (jde-li to) a s nějakým smáčedlem,... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 4.3.2015
Citát - SvK napsal:"... a musíte se připravit na to, že přírůstky budou v terminálním směru klidně i 150 cm a 4 boční větve od 80 do 120 cm. Bude to chtít dobrou psychiku a nesahat do toho nůžkami, jinak budete opakovat stejnou "metlotvornou"... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 4.3.2015 Obsahuje fotku
Pro pozorovatele jsem připojil foto celé postavy s některými záchytnými kótami - výškami od úrovně terénu.  Pravda je ta, že když si představím budoucí korunu na 60cm vysokém kmenu, bude to opravdu příliš nízko. I když třešně dole docela... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika