Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čmeliak, 3.3.2016
Muste si ji chytit. Více např. na vebu Čmeláci: Jak nalákat královnu do čmelína Kudibal
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016
Citace: " Tak ja tomu potom nerozumiem. Najskor mi pisete, ze viac ako 3 sadenice nemam davat, lebo to bude prehustene. Tak som tam teda dal iba 3 a urobil som RH vedenie ako ste mi doporucovali, tak aby som vyuzil celu plochu vedenia. Lenze ako to... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 28.1.2016
Výsevní proužky, to zní moc hezky. Ale nestalo se vám, že vám velká část semínek nevzešla?  Máte 100%ní účinnost?  Loni jsem si řekl, že jednocení a protrhávání je nehospodárné a tak jsem si dal tu práci a pokládal jsem jednotlivě každé... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 13.1.2016
Velmi děkuji za účast a rady. Ne že bych z toho neměl v hlavě balet, ale podle obrázku to zkusím ostříhat. Z odpovědí jsem si udělal jasno jen v jedné věci, a sice že v zakládání pater a chápání stromků mám stále elementární neznalosti. Prostě... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016 Obsahuje fotku
Minulé jaro jsem opravdu stříhal podle všeobecných pouček jak jsem si je vyložil. Že čím víc řežu, tím víc to roste. Jenže mi to nějak nefunguje nebo řežu až přespříliš. Porovnal jsem fotky ze stejného místa v lednu 2015(před řezem) a 2016. A... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 11.1.2016
Takže mám horní větve řezat a řezat a dolní o to víc porostou? Na dolní větve nešahat?
Jak nenechat stromek zababčit?, 10.1.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedna z mých dvou mladých jablůněk (Diadém na podnoži MM106, zasazena 11/2012) roste tak nějak do výšky a netvoří větve do strany. Spodní větve jaksi stagnují a horní větve rostou o něco ochotněji.  Stromek je vedle lesa (les z... celý příspěvek >
Stojan na vrtačku Lidl, 15.12.2015
Koupil jsem ho za 399Kč v 11/2013 na chatičku s tím, že tam nechávám jen levnější věci, u kterých nebude tolik mrzet, až mě vykradou nebo aby ani nelákaly ke krádeži. Tento parametr stojánek splňuje ale s kvalitou je to trošku horší. Stojánek v... celý příspěvek >
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 26.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, před necelým rokem mi zde bylo zkušenými přispěvateli doporučeno, abych zkusil očkování broskve. Takže jsem rady poslechl a aby byla zpětná vazba, podávám hlášení o stavu očka. Jedno ze tří se opravdu uchytilo a pěkně roste. Viz... celý příspěvek >
Spařený angrešt, 7.7.2015
Jak se to pozná, spaření? Dneska jsem totiž sklepal i otrhal a pak vyhodil asi 80% bobulí z keřového červeného angreštu, protože měl většinu bobulí zhnědlých a změklých.  Myslel jsem, že to je nějakou plísní nebo houbou.  Vedle je... celý příspěvek >
Řez větve - dvojáku?, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na asi 4-5 leté jabloni( Ametyst) jsou koncové větve rozdvojené a vznikají vidličky se stejně dlouhými úseky. Jsou nad sebou. Tento motiv "Y" se na stromku opakuje mnohokrát. Špatně se to fotí.  Mám to tak nechat nebo je... celý příspěvek >
Brouk, 28.6.2015
Nejspíš to bylo Slunéčko východní (Harmonia axyridis) což je prý nevítaný invazní druh, říkají entomologové. Sice pilně žere mšice, ale i leccos dalšího, bohužel i domácí slunéčka se 7 tečkami. Tady píšou, že "Harmonii neradi vidí vinaři. Ona se... celý příspěvek >
Solární odpuzovač krtků, 27.6.2015
Některé jakoby vibrují a některé vydávají zvuk - údajně neslyšitelný člověkem. Jak které... Sousedi podobný odpuzovač hlodavců (či krtků) na zahrádce měli ve dvou kusech a než jsem zjistil, co to kde opakovaně asi po 5 minutách na několik vteřin... celý příspěvek >
Zahradny rebrik, 27.6.2015
Zkuste zadat  "Třínohý žebřík Niwaki, 180 cm"  nebo "Třínohý žebřík". Něco podobného fotce  to najde, ale levné to není. Jinak jsem úplně nepochopil, jaké to má zásadní výhody proti obyčejnému trojdílnému žebříku. Má to... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, po delší době jsem tu zas. Ponechal jsem tedy spodní patro a uřezal horní boční větve. Na středovém výhonu jsem ponechal cca 9 pupenů. Přírůstky na spodních větvích (možná určených k pozdější likvidaci, ještě nevím) jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika