Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace trvalky, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahrádce nám roste nějaká trvalka a tak úplně nevíme, jestli to není spíš plevel a v čem je její zdobnost, protože nemá viditelné květy, pouze jakési palice či šišky. Fotky jsou z počátku května. Děkuji Pavel
Určení hmyzu, 27.4.2014
Děkuji. Takže je neškodná. Měl jsem trochu podezření, jestli třeba neokusuje listí. Ale na to nevypadala. A při tom množství už by asi bylo po listí. 
Jak odstranit strom v plotu, 27.4.2014
Zrovna dneska jsem na plotě měnil staré pletivo za nové.  Pokud se podaří sehnat stejný rozměr a velikost ok,  tak se dá (po uvolnění a vyrovnání zahnutých konců nahoře a dole) drát vyšroubovat a plot rozpojit.  Potom odstranit kus... celý příspěvek >
Určení hmyzu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, minulý týden se na zahrádce u lesa rojily takové hubené dlouhé mouchy. Když poletují na místě, jejich zadní nohy nejsou přitaženy k trupu a vypadají jako skobička zatlučená do stropu nebo jako nezatažený podvozek. Z boku jsou jakoby... celý příspěvek >
Vzrostlá jedle - má 2 kmeny paralelně - vadí to?, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Ještě se mi nepovedl připojit druhý obrázek s rozštěpem. Napravuji. Snad. Pavel
Vzrostlá jedle - má 2 kmeny paralelně - vadí to?, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na pozemku máme jedli (snad je to jedle). Je vysoká asi 12m a z původního společného kmínku se rozdělila na dva kmínky ve výšce asi 1m. Jeden kmínek je silnější. V místě spoje je neustále jakési mokvavé místo. Přečetli jsem si... celý příspěvek >
Identifikace vysokého keře s růžovými kvítky a loupající se kůrou, 3.6.2013
Děkuji!  Pavel
Identifikace vysokého keře s růžovými kvítky a loupající se kůrou, 3.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o název keře. Je vysoký asi 3,5m, stará kůra se mu loupá ve slupkách,  asi jako u vinné révy nebo platanu. Má skupinky drobných růžových kvítků(právě teď kvete(květen/červen) a listy jsou na větvičce posazeny jako mívá... celý příspěvek >
Rezavá gelovitá houba na cypřišku, co to je?, 5.5.2013
Děkuji za odpověď.  Teď už alespoň poznám jalovec. Zbývá jen maličkost - přesvědčit všechny okolní majitele hrušní, aby je vykáceli Pavel
Rezavá gelovitá houba na cypřišku, co to je?, 5.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokud setu stejný dotaz objevil, tak se omlouvám. Nenalezl jsem ho. Na zahrádce se nám objevila na cypřišku(tůji?), nebo prostě jehličnatém keříku(jehličky ale nepíchají) nějaká rezavě hnědá měkká rosolovitá houba. Vytváří jakési... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 20.3.2013
Děkuji za podněty. Velmi mě pobavil a rozesmál příspěvek (pravdivý) pana Wimpiho. Ale když je rad víc, někdy i vzájemně protichůdných (není tento případ) nějakou si člověk stejně nakonec vybere podle svého rozumu. Nechám teď stromek na pokoji... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 19.3.2013 Obsahuje fotku
Uff, velmi děkuji velmi všem za ochotu a vážím si vaší pomoci. Stromek(odrůdu) vybírala manželka. Já chtěl nějakou podnož, aby výsledek vypadal spíše jako "klasický stromek". Měl by být pěkný na pohled a výnosy nejsou prioritou za každou cenu. ... celý příspěvek >
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 18.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, začínáme se zahrádkou. Manželka zakoupila stromky, mj. dvě různé jablůňky Ametyst a Diadém a na podzim jsem je zasadil a nedávno provedl první řez podle toho, co jsem vyčetl na netu(terminál nechat asi o 20cm delší a zbylé 4 větve cca... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika