Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 30.9.2014
OK. Teď už si počkám na prostokořenný kmínek, je to nakonec i levnější (i když cena není hlavní kritérium). O časový náskok jsem přišel sám hlavně tím, že jsem celé léto váhal, co za druh stromku tam zasadit. Potřebuji nahradit starou třešeň (už jí... celý příspěvek >
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 30.9.2014
Děkuji za odpovědi. Pavel.
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 28.9.2014
Dobrý den, V zahradnictví (Šebrov u Brna) mají teď v květináči ořešáky(Jupiter, Seifersdorfský,..). Už to nejsou jen špičáky a mají listy a větvičky ve výšce asi od 2m výš. Předpokládám, že budou o rok starší(?), než špičáky, které se buddou... celý příspěvek >
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 29.8.2014
Děkuji za opravu. Jako zoolog bych se taky neuživil. Sýkorky jsme probírali zhruba v 5. třídě a pamatuji si, že tam byla koňadra, modřinka, snad parukářka (tu jsem asi nikdy naživo neviděl) a ta babka: O které si pamatuji, že je šedivá -  a teď... celý příspěvek >
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 29.8.2014
Děkuji všem za projevenou účast a za dobré rady.  Dnes jsem na kmínek přivázal páskou 3 očka z jiné broskve (pokus o forkertovu metodu). Tak uvidím, jestli se něco ujme. V nejhorším můžu pokus o očkování zkusit znovu na jaře a nebo rovnou... celý příspěvek >
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 28.8.2014
Po prvních dvou případech (sojka plus rehek) jsem nastavil některé krátké kůly kusem kulatiny z větve, aby byl konec kůlu bezpečně nad lepidlem. Bohužel se pak stejně chytila ta šedivka(?), ačkoli konec kůlu byl celkem vysoko nad... celý příspěvek >
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 28.8.2014
Listy jsou takové hodně protáhlé, štíhlé, úzké. Ostatní 2 broskve mají listy širší v poměru k délce. Zkusit to můžu. Stejně už to má stromek spočítané.    Raději bych sice na jaře zasadil nový stromek, ale četl jsem, že na stejném... celý příspěvek >
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Tohle je ta páska. Hlavně, že je BIO...
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Urvaná kůra, která zůstala na pásce
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Oprava poslední věty: Zase se hůř připevňovala
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 28.8.2014 Obsahuje fotku
Trochu pozdě, ale všimnul jsem si příspěvku až teď. Tak tedy na jeden druh oboustranných lepových pásů jsem chytil 2 ptáčky a jedna sojka uletěla sama. Ty dva maličcí ptáčkové by sami neměli šanci se zachránit. I když jsem je odlepil,... celý příspěvek >
Nový výhon vedle starého pařezu (kmenu) broskvoně, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zakoupené zahrádce zůstala po původním majiteli starší broskvoň, měla hodně vysoko vyholené větve a úrodu jen na koncích. Seřezal jsem je ve snaze dostat nový obrost níž. To dopadlo pro stromek tragicky a kmen nakonec uschnul. Z... celý příspěvek >
Identifikace trvalky, 12.5.2014
Děkuji!   Takže bylina je to spíš na jídlo, než na okrasu. Pavel
Co je to za kytičku?, 11.5.2014
Taky nám tam roste. Myslel jsem si, že je to nějaký zplanělý hyacint, který už nemá sílu udělat hustý trs kvítků. Asi jako tady
Identifikace trvalky, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek - neumím připojit oba najednou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika