Příspěvky uživatele - 42.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 2.3.2015
Taky děkuji za názorné obrázky. Jinak obrázek s přiloženým bezrozměrným měřítkem byl pouze jednoúčelový, pouze pro určení, kudy by rádce vedl řez mezi oběma patry. Neslouží k nasírání. Samozřejmě, že rozměry nesedí a perspektiva je zkreslená.... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 2.3.2015
Děkuji za přínosný příspěvek. Chci se ubezpečit, jestli jsem správně pochopil některé varianty - opravdu stromek přežije uřezání všech postranních větví?  Tedy že z něj vytvořím znovu špičák? - Měl jsem z různých zdrojů za to, že... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 2.3.2015
"Nepřemýšlel jsem" znamená, že jsem se úplně obyčejně snažil ho nějak řezat, aby neměl slabé dlouhé větvičky (před tím varují příručky) a počítal jsem s tím, že když může na stejném zákrsku vyrůstat jabloň, proč by nemohla nějak podobně růst... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Dvakrát měř, jednou řež! Nerad bych, aby mé nepochopení psaného textu způsobilo stromku ještě větší problémy. Takže jsem doplnil stupnici a řez byste vedl ve výšce které číslice?
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 1.3.2015
Vlastně jsem nad budoucností stromku nijak nepřemýšlel.  Mám ještě stejně staré 2 jabloně a broskev a ty mají podobně nízký kmen. Výhoda měla být v tom, že na ně snadněji dosáhnu.  Tak jsem si myslel, že třešeň bude něco podobného - nechci... celý příspěvek >
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 28.2.2015
Stromek vybírala a objednala manželka. Našel jsem staré fotky, když jsem stromek sázel v r.2012 a byla na něm cedulka s ručně psaným "Rivan (pod.sem)".   Spodní větve vyrůstají z kmene asi ve výšce 60cm.
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 28.2.2015
Kdybych to chtěl udělat, kudy bych měl vést řez? 
Můžu zapěstovat z vedlejší větve terminál?, 28.2.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám malou(asi 3 roky starou) třešínku a nějak se stalo, když jsem seříznul terminální výhon na nový pupen, tak se nevydal kolmo směrem vzhůru ale hodně šikmo do strany.  Na obrázku je tato větvička značena písmenem "H". Přičemž na... celý příspěvek >
Dřišťál - znečištění fasády, 5.1.2015
Včera jsem si prohlížel návod k jedné tenkovrstvé lazuře na rozpouštědlové bázi a stojí tam mimo jiné i toto: "...U dřev bohatých na ve vodě rozpustné látky může docházet k jejich vymývání deštěm. To může vést k zabarvení světlého zdiva nebo... celý příspěvek >
Dřišťál - znečištění fasády, 21.12.2014
Sice je to trochu pozdní reakce, ale podle tvaru ušpinění, které na druhé fotce zhruba kopíruje tvar štítu sedlovité střechy s přesahem, a konečně i podle tvaru každé šmouhy (asi jako kdybyste hodili pytlík s barvou na zeď) to vypadá na to, že ze... celý příspěvek >
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 2.11.2014
A nebo, pokud to "modré" je roubování, tak jsem ho tedy pořádně utopil, a vlastně jsem se nechtěně dostal zpět k názvu vlákna. Už začínám zmatkovat. Ale snad ne. I prodavač tvrdil, že roub je to "žluté"  že to má čouhat jen pár cm.
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 2.11.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem zakoupil a zasadil ořešák MARS. Jámu jsem ještě trochu vykutal do hloubky skoro jako v Holovousích. Ale když jsem si zpětně prohlížel fotky, zarazilo mě,  že stromek má kromě klasického roubu (místo, kde jsou stromky křivé a ne... celý příspěvek >
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 13.10.2014
A nevíte, prosím, jakou použít techniku na vykopání jámy do velmi tvrdého,  zhutněného písku.  Dostal jsem se do hloubky asi 85cm a narazil na vrstvu, která v podstatě zvoní při dopadu rýče nebo krumpáče. Je to skoro pískovec. Skusil jsem... celý příspěvek >
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 30.9.2014
Aha, tak nejvíc si pochopitelně všímám ořechů u silnice, protože dost jezdím a jsou první na ráně. Pokud bude průměr v dospělém věku do 6m, tak je to naprosto v pohodě. Občas vídávám docela velikány,  ale to musejí být asi... celý příspěvek >
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 30.9.2014
Na tu cestu z odkazu je potřeba dotáhnout myší oranžového panáčka a pak se objeví fotky ořechů(kdo to náhodou nezná).Odkaz nefunguje jak jsem myslel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika