Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena z cynií - má cenu je sbírat?, 24.9.2012
Jsem zvyklá si semínka sbírat, na jaře něco přikoupit pro radost a zahrada je rozkvetlá celý rok.Poslední leta mám ale pocit, že cynie nějak nemají životaschopná semínka, rozkrojila jsem některá a zrnko uvnitř není. A letos jsem měla obrovské... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 24.9.2012
Jo, dělám to taky a není to poznat. Na sušení se mi zdály letos nejlepší MoneyMaker, hlavně jich bylo nejvíc a jsou velmi intenzivní chuti i před sušením.Já to nemusím, ale doma je to považováno za lahůdku.Nevím, kolik jsem usušila, cca 10 kg, z toho... celý příspěvek >
Tykev muškátová, 23.9.2012
Letos jsem měla konečně Lungo di Napoli, Butternut a ještě Black Futsu, které ale bohužel nedozrají./Hokkaido mám taky/ Lungo jsou spíš na sladko, ale naprosto senzační na kompoty.Mám celkem 5 cca 20kg kousků, uvidíme,jak dllouho vydrží v zimě, zatím... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 22.9.2012
Hele, ono je jedno jestli ne-nebo převařený, sacharidy to zůstávají, o nálevu a cukru nemluvím.Mluvím o samotné dýni, která má tolik kalorií jako zhruba brambory.Prostě tak sama od sebe, nasyrovo.Obsahuje totiž víc škrobů a polysacharidů vůbec, na... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 22.9.2012
IQ tykve... Já jsem zavařila asi půl metráku lung di napoli do ananasového džusu, citron,sladildo... v naději že je to jenom malinko kalorické.Ja houby! Ty potvory mají tolik kalorie jako brambory.I jsem si tak říkala, že když je to TAK dobré, úplně... celý příspěvek >
Buráky - podzemnice olejná - arašidy, 22.9.2012
Měla jsem je předloni/??/,zapomněla jsem na ně takže šly až s fazolema rovnou do země ven, vyrostlo to po kolena, pak to začalo žlutě kvést a ty květy se zavrtávaly do země, to bylo velice zajímavé.Je to geotropní - nebo jsou to nastie? Pak už to... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 14.9.2012
Letos to u nás vyhrál Moneymaker, nějak náhodou jsem ho objednala, je ale úžasný, silná koncenrovaná chuť, 7.8 pater, velké vijany, rajčata středně velká, stejné velikosti normálně červená, trochu tužší slupka, než dozrají úplně.Pro mne to není, já... celý příspěvek >
Vytrácení fazolí, 10.9.2012
Velké? Popínavé? Zkusila jsem snad všechny a vždycky stejný výsledek.Nádherně kvetou a lusky nikde... Žádný blýskáček, žádný zrnokaz, jen prostě odkvete a malinký, zjevně opylený lusk odpadne.Někde jen mimochodem jsem se dočetla, že fazole nemají... celý příspěvek >
Seminka s vlastni zahradky, 10.9.2012
Není to až tak jednoduché.Od otce dostanete polovinu celkových informací/genů/ a do matky také, takže vznikne sada sice kompletní, ale není  zajištěno, že právě z té F 1 = první filiální generace - se vyberou ty žádoucí sady chromozomů. Ono... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 10.9.2012
Já jsem letos viděla krásné dlouhé lusky, tak jsem jednu koupila, semena ještě syrová vysela a jsou z nich papriky jak stromy, na každé tak kolem 10 obrovských, cca 20 cm dlouhých plodů.Ne ty kvadratické, tyto jsou hodně dlouhé, zatím tmavozelené a... celý příspěvek >
Ponravy v hlízách, 8.9.2012
Sklidili jsme nakonec cca 2-3 pytle na1 vysázený pytel, ale cca 80 % hlíz je zničeno ponravami, ještě si uvnitř lebedí, potvory.Je proti nim něco? A hlavně kdy? Mořit hlízy, aby jim nechutnaly? Chroustek letní nalétává někdy v květnu, vajíčka...... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 8.9.2012
Přidáváte do marmelády nějakou tresť? Nedovedu si ji představit vedle meruňkové nebo rybízové.Kompot dochucuji na ananasový, ale džem... Normálně provařit, přidat cukr a kyselinu a pektin? Děkuji za informaci
Hokaida z cerstveho hnoje v horske poloze, 8.9.2012
Ony dýně potřebují dusíku víc, než kterákoliv zelenina, horší je na tom to, že ten hnůj údajně "vyčerpají" Také mi tam vyrostla Hokkaida, bylo mně jich líto a teď se dostaly na plot a do koruny starého stromu a visí jich tam aspoň dvacet z každé... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.9.2012
Tak se mi poprvé od onoho památného prvního příspěvku v r 2009 povedlo koupit, zaset i sklidit - a stojí to za to čekání.Měla 52 cm, vážila 12 kg ještě nemá vytvořenou dutinu, je žluto-oranžová a dá se s ní dělat cokoliv, i jíst za syrova, chutná... celý příspěvek >
Kdy sklízet dýně?, 2.9.2012
No, ve Vašem případě až budou velké oranžové plody... Nepřezrají, to se nebojte, spíš kontrolujte odspodu, jestli nehnijí a pokud je máte na poli, tak klidně i dozrají na slunci na dvoře.Pokud máte obavu, že by se mohly "vypařit",také už mám první... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika