Příspěvky uživatele - 57.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je Heureka objektivní?, 26.3.2012
Já si myslím, že jde hlavně o porovnání cen výrobků o hodnocení tak nejde, protože to nemusí být zrovna objektivní, mě tam hlavně vadí, že tam není uváděna adresa prodejce, hned v prezentaci, dnes je i cena dopravy dost vysoká a tak je stále víc... celý příspěvek >
Přesazení starého ibišku syrského, 26.2.2012
Děkuji za rady. Pokusím se to tak udělat, snad to dobře dopadne. Na místě ibišku se bude stavět garáž, takže bohužel musí jít pryč.
Přesazení starého ibišku syrského, 25.2.2012
Dobrý den! Potřebovala bych poradit ohledně asi 15 let starého ibišku syrského. Chtěli bychom ho přesadit. Je to reálné? Byl by trochu víc na sluníčku a v jiné půdě - chceme ho převézt na jinou zahradu.
Bobkovišeň, omrznutí listů, 23.2.2012
 Minulý rok mi bobkovišeň přes zimu zmrzla, a úplně všechny větve i listy postupně zhnědly, tak jsem si myslela, že ji budu muset vyhodit ale ona začala obrážet a do podzimu narostl zase skoro metrový keř, než zmrzla měla už přes dva metry a to... celý příspěvek >
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 20.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám také fikus, opadávání jednotlivých lístků po celou zimu mám také a stromku to nevadí ale s tím stříháním opatrně, protože větvičky, které nebudou mít žádné listy už většinou neobrazí, stromek nemá rád přímé slunce a také přemokření,... celý příspěvek >
Montbrécie - výsadba, 4.2.2012
Zajímalo by mě, jestli je možné vysadit montbrécie už v březnu do květináčků doma a pak je po zmrzlých vysadit ven.
Topení do boudy, 31.1.2012
dobry den mam z topenim dobrou zkusenost je to stropni deska ktera topi, je to vyborna vec
Stín na zahradě a jaké květiny, 22.1.2012
Dobrý den, do stínu se také hodí čechravy, udatny nebo ploštičník nebo petrklíče a také záleží na tom zda je to stín po celý den nebo částečný nebo na kterou stranu to je.Jarka
Jak se zbavit malých mušek na pokojových květech?, 22.1.2012
Dobrý den, já jednoduše mušky postříkám přípravkem proti mouchám a mám pokoj, nesmí se stříkat moc blízko rostlin aby se nespálily.Jarka
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 7.1.2012
Dobrý den, mám na zahradě také jalovce a hrušně a nechci se zbavovat ani jednoho, a proto každý rok stříkám Baycorem a jsou roky kdy je rez na ústupu a roky kdy je silná, záleží na počasí ale myslím si, že i kdybych jalovce obětovala i tak bych... celý příspěvek >
Jaké postřiky na jaké rostliny?, 4.12.2011
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jaké postřiky by se daly použít na více druhů rostlin, to je třeba na jabloně a zároveň na rybíz nebo i třeba růže a na stejné choroby nebo i na různé škůdce, protože třeba postřik Baycor používám jak na hrušně tak... celý příspěvek >
Lucky bamboo?, 14.11.2011 Obsahuje fotku
Prosím prohlédněte si tuto krásnou rostlinu. Koupeno jako "Lucky bamboo" - lidově bambus pro štěstí. Vím, že to bývají draceny. Ale tento i kvete - viz obrázek. Jaký je prosím správný název této nádherné kytičky? Díky za tipy
Japonská sasanka - seříznutí, 23.10.2011
Ráda bych se zeptala, jestli se má japonská sasanka na podzim seříznout až k zemi nebo nechat být, jak je a jenom namulčovat. Mám ji letos poprve.
Proutěné ploty, 8.10.2011
Dobry den, mate nekdo zkusenost s proutenymi ploty? Chtel bych pouzit na starsi pletivovy plot okolo pozemku. Libi se mi prirodni vzhled, ale nemam zkusenost z zivotnosti a kde je pripadne sehnat. Diky. Petr
Kdy (který měsíc) přesadit moruši?, 3.9.2011
Děkuji za odpovědi! Stromek jsme vysadili teprve loni na podzim, ale koupili jsme ho už větší, je to převislá moruše, vysoká přes 2 metry, ale její stáří bohužel neznám. Zkusím ho přesadit v březnu s co největším balem, snad to dobře dopadne, bylo by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika