Příspěvky uživatele - 57.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za škůdce?, 17.5.2011
Mě se loni stala stejná věc, akorát rostlinky byly ještě malé. Nakonec jsem našla jednu housenku, tak jsem usoudila, že to sežrala ona. Dodnes nevím, co to bylo. Letos je to zatím v pořádku, ale taky by mě zajímalo, co to bylo, abych popřípadě... celý příspěvek >
Turkestánský brest (Ulmus pumila celer), 14.5.2011
Prosím, nevíte někdo jakým způsobem se dá rozmnožit rychle rostoucí živý plot Turkestánský brest (Ulmus pumila celer). Pokoušela jsem se ho pomocí ostřihaných větviček na podzim rozmnožit, ale bohužel se mi to nepovedlo. Děkuji I.
Omrznutí moruše, 13.5.2011
Tak jsem se na to ptala odborníka v dendrologické zahradě a prý nestříhat, počkat, měla by obrazit, ale bude mít jenom malé lístky a žádné plody. Pokud neobrazí, je po ní... No snad to přežije.... celý příspěvek >
Bylinka?, 12.5.2011
Záleží na vůni. Z fotky se to moc nepozná. Vypadá to jako origano (dobromysl). To má úplně jinou vůni než máta.
Omrznutí moruše, 5.5.2011
Dobrý den! Na podzim jsme zasadili moruši bílou, na jaře krásně obrazila a byla plná plodů. Bohužel ji květnové mrazíky hned první noc úplně spálily, listy i plody jsou úplně hnědé. Jsem začátečník, tak nevím, co bych teď měla udělat. Mám ji nějak... celý příspěvek >
Kytička z Karlštejna - poznáte?, 1.5.2011
Moc díky za určení :-) Je to kvítko moc hezké, a dokonce ohrožené..
Kytička z Karlštejna - poznáte?, 30.4.2011 Obsahuje fotku
Bohužel nemám bližší detail této hezké kytičky, kterou jsem potkala v lese na Karlštejně, rostla tam celkem hojně. Byla to opravdu krásná nebeská modř! Pokud ji někdo znáte, potěšíte mě :-)
Budou růst muškáty přikryté folií?, 10.3.2011
Jsem taky zahradnik/zacatecnik, ale zkusila bych nejakou netkanou textilii co se doporucuje na jahody.. a to i v truhliku... je propustna, ale jahody nemaji uhnivat a byt od blata... takze by to logicky melo dobre splnovat i vas problem... rozhodne... celý příspěvek >
Jak často zalévat slepičincem, 11.2.2011
Nejlepší je koupit přímo výrobek tekuté slepičince. Je to bez práce a pak stačí zalévat jednou týdně..Mám s tím výborné zkušenosti.
Pomůžete s určením okrasného stromu?, 26.10.2010 Obsahuje fotku
Prosím pomozte s určením této dřeviny. Na jaře kvetl trochu jako kaštany, fialové vzpřímené řidší květy v latách. Listy jsou dosti velké, srdčité, trošku jako u katalpy. Strom je mladý a už dosti mohutný, kulovitá koruna. Plody jsou zelené... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Vánoční kaktus neletním (mám co dělat ho i jen přemístit v případě vážné nutnosti). Je stále na chladnější chodbě, u okna. Nasazeno ale ještě nemá. Minulou sezónu kvetl až v lednu. Je to krásné dědictví po tchýni, a nerada bych o něj přišla :-)
Prosím pomozte určit tento strom, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím pomozte mi určit tuto zajímavou dřevinu - díky předem 
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
Praha: jahodovna 3.rokem (elsanta, polka,honey eye). Nestihla jsem jarní péči - zůstalo to přehoustlé. Násada nad očekávání dobrá, ale plody zůstávaly pod extra vysokými a hustými listy. PŘESTO máme letos velmi slušnou úrodu drobnějších... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 29.4.2010
dobrý den, chtěl bych se zeptat na sázení tůjí smaragd - zítra budeme sázet cca 50 těchto tůjí zhruba metrové výšky a budou jen v balu ne v květináči. Dáme je metr od sebe. Na zahradě máme jílovitou půdu a tak je budem trochu obsypávat kvalitním... celý příspěvek >
Usychající levandule - plíseň?, 19.9.2009
Sluníčko na ně svítí odpoledne pár hodin. Četla jsem ale, že levanduli slunce nevadí. Vydržely celé léto, odešly až teď. Navíc jsem vysadila tři najednou - dvě odešly, jedné se daří výborně, tak nevím. Ale díky za radu. Veronika
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika