Příspěvky uživatele - 57.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychající levandule - plíseň?, 19.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co s usychající levandulí. Přestože se o ni starám dle všech rad uveřejněných na tomto serveru, levandule chřadne. Postupně začne usychat, až zhnědne a uschne celá. Nevím, co s tím. Jedna už mi odešla, druhou to... celý příspěvek >
Podložka pod bazén, 13.9.2009
Nevíte někdo co s geotextilií po vypuštění bazénu? A co s tou rádoby trávou? Máme pod bazénem geotextilii, ale když jsem ted nakoukl tak to tam je pěkně shnitý, co s tím? Sebere se ta tráva? Nebo je potřeba nějak vysadit novou (do června než zase... celý příspěvek >
Příslušenství k MT8-070 mini, 19.6.2009
Dobrý den Honzo, stala jsem se také majitelkou MT8. Domnívala jsem se, že nářadí, které jde zapojit za něj je snadné sehnat. Brzy jsem došla k závěru, že jedině improvizace mě zachrání od motyky a kosy!  Líbí se mě provedení bubnovky... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 12.6.2009 Obsahuje fotku
Na mšice platí zatím jediný osvědčený přípravek, tím je Pirimor.
Nejdou mi papriky ve foliaku, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Foliak musí být zhotoven tak, aby se dal, zepředu i zezadu otevřít co nejvíce. Vítr pouze profrčí, a žadné škody nenadělá.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Zemina na zahradě má přes 40 cm proseté zeminy, kde je dosti písku. Rýt se dá lopatou. Pouze se musí dosti zalévat. Plevele se dá zbavit Rondupem, není nutno provádět postřik, použít pouze co nejmenší štětec zárohák, tím se 1x přejede přes plevel, a... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Na datumu 7. 7, je chyba, má tam být 7. 6. 2009. nestihl sjem to opravit až nyní. Pěstujte i ve foliaku papriky v nádobách, kořeny mají možnost se lépe prohřát. Jsou li na zemi, podložit polistirénem. Zalévat a přihnojovat budete rostliny a ne... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Důležité je aby hlavní stonek neměl možnost se vychýlit od vedení. Proto není nutnost podvazovat ale co nejhustějí přichycovat. Nakládačky vedeme po provázku, salátovky jako rajský v buňkách.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Něco se sní, ostatní zpracuje na protlak a kečup speciál s čilli.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Na fotech je chybný datum 7. 7., ná tam být 7. 6. 2009, nestihl jsem to opravit. Nežiji v Brně ale v Praze, skála je pískovec, zahrada na severozápad, takže žádné ústřední topení, naopak dosti cloní slunci. I v 550 metrech se dá pěstovat, nutno se... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Pater je vidět málo, protože jsou již 2 patra sezbírané. Většina pěstitelů touto dobou se dočkává prvních plodů.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009 Obsahuje fotku
Veškeré problémy s tyčkami, dokonale řeší klimatizační buňka. Ty používáme více jak 30 roků. Jsou to 4 metrové tyčky o průměru 8-10 mm, pozink. Rámeček 50x50 cm a 4 kusy drátu o průměru 6 mm o délce 1,5 m. Zásadně nevážeme provázky ale úchyt se dělá... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Vše bude mít asi na neúspěchu v růstu chlad. Paprika vyžaduje na kořenu teplo. Jak nejlépe pěstovat papriky ve foliaku, máte na fotkách.
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 28.5.2009
Plíseň dokonale zablokuje ACROBAR-M 2, zatím nejlepší co na plíseň platí.
Problém s čerpáním, 27.5.2009
Používám na zahradě čerpadlo NP90, čerpání jde docela těžko. V čem je problém?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika