Příspěvky uživatele - 57.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Riwal RPM 5135, 7.6.2012
Dobrý den, mám takový dotaz zda někdo nemá zkušenosti s touto sekačkou.Děkuji Váchová
"gumovatění" listů, 4.6.2012
tak to vypadá, že byly chudinky vysušené... na hodinku jsem je namočila a listy jsou už skoro jako dřív :) bála jsem se je moc často namáčet abych je nepřelila... 
"gumovatění" listů, 29.5.2012
Dobrý den, i já prosím o radu ohledně orchidejí (pahlaenopsis) - máme již několikátou a vždy se setkáváme se stejným problémem (ať zaléváme pravidelně 1x za cca 14 dní, anebo když jsou kořínky úplné bílé/vyschlé, anebo vůbec nezaléváme třeba i... celý příspěvek >
Venkovní Ibišek syrský, 14.5.2012
Tak já mám docela smutek... leckde v sousedství už mají ibišky poměrně velké lístky, ale ty moje jsou jen holé klacíky ...Jeden je koupený, 5 let krásně rostl a kvetl jako o závod. Dva jsou moje vlastní výpěstky ze semen... Všechny tři jsou jako bez... celý příspěvek >
Čím osadit svah?, 6.5.2012
Dobry den, nevim cemu presne rikate venkovska zahrad (zda pouze zahrada na vesnici nebo mate zalozenou opravdovou tradicni venkovskou zahradu), ale kazdopadne jehlicnany na venkovske zahrady nepatri. Jana
Magnolia - suche skrutene listy, 3.5.2012
Dobrý den, hodně zalévejte a jestli ji máte na slunci tak ji ze začátku přistiňujte, může to být tím, že nebyla na slunci,na tom fotu je vidět,že je spálená od sluníčka,jinak na slunci může být ale až si postupně zvykne.Jarka
Oštipování lístků na rhododendronech, 29.4.2012
Dobrý den, neví někdo proč sýkorky oštipují lístky na rhododendronech, dokáží uklovat celý list a některé listy jen naklovou a poškodí.Jarka
Jak pěstovat hyacinty?, 18.4.2012
Dobrý den, odkvetlé rychlené cibulky hyacintů si při přesazování do země prohlédněte jestli nejsou měkké nebo nahnilé a jak to půjde hned zasaďte asi osm centimetrů hluboko, odřezává se pouze květ, protože je to stejné jako u tulipánů, čím větší... celý příspěvek >
Proč krokusy nechtějí kvést?, 5.4.2012
Taky to může být tím, že mají málo vláhy, chce to když začnou růst a není dostatek vláhy, že květy zaschnou a s tím hnojením určitě nic nezkazíte.Jarka
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Podle mne je nejlepší kupovat keře na jaře a dávat pozor zda jsou narašené, vrchní vrstvu v květináči narušit a kořeny určitě neořezávat, u azalek určitě ne ty mají pouze jemné kořínky, dělám to i při sázení trvalek, také je možné, že Vám keříky... celý příspěvek >
Živý plot do jílovité půdy, 5.4.2012
Dobrý den, tak zkuste pámelník, není sice stále zelený na zimu opadá, a když ho budete mít u plotu dá se nechat vyrůst i do větší výšky a snadno se zastřihává, máme ho na zahradě a je skutečně nenáročný, zem máme také samý jíl.Jarka
Kdy zasadit?, 5.4.2012
Dobrý den, podle mne zasaďte vše a přihrňte zeminou, v zemi bude rostlinkám rozhodně líp než v květináčích a zpomalíte jejich růzt a víc je otužíte.Jarka
Hlíznaté begonie, 2.4.2012
V žádném případě klíčky neolamujte, hlízy zasaďte do zahradní zeminy s přidáním rašeliny, hlízy na zeminu jen přitlačte aby se zem nedostala do prostřed hlízy, zálivku opatrně kolem hlízy, klíčky po čase začnou zelenat a vytvářet lístky, nedávat na... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 1.4.2012
Děkuji moc za objasnění. Ještě by mě zajímalo, zda toto onemocnění může mít souvislost se sazovitostí, která se mi v malé míře na plodech objevuje také. Způsobuje ji stejná houba? Tzn. je ochrana stejná jako u tohoto onemocnění? Děkuji
Rododendron cez zimu, 1.4.2012
Já si myslím, že je zmrzlý, není někde kde je silný vítr?Podle mne se již nevzpamatuje ale zatím bych taky počkala jestli někde odzpodu neobrazí ale takové velikosti  jako byl, bude trvat dost dlouho než naroste.Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika